Biedronka szykuje prezenty świąteczne dla pracowników. Przeznaczy na to 80 mln zł

Biedronka szykuje prezenty świąteczne dla pracowników. Przeznaczy na to 80 mln zł

Benefity świąteczne to już tradycja w handlu. Większość sieci handlowych przed Bożym Narodzeniem przygotowuje dla swoich pracowników specjalne dodatki, prezenty czy vouchery. 

Paczki świąteczne dla pracowników i ich dzieci oraz zasilenia e-kodów pracowniczych to tradycyjne pakiety świąteczne, które sieć Biedronka przekazuje swoim pracownikom przed świętami Bożego Narodzenia. W tym roku firma przeznaczy na nie prawie 80 mln złotych. Łącznie Biedronka w tym roku przygotowała niemal 81 tysięcy paczek dla pracowników i 78 tysięcy paczek dla dzieci.

Benefity świąteczne od Biedronki

Do jednych z benefitów, które sieć Biedronka przekazuje swoim pracowników są te przekazywane w okresie przedświątecznym. Pakiet świąteczny składa się z paczki świątecznej dla pracownika i jego dzieci. Firma przygotowuje 4 rodzaje paczek dla dzieci w zależności od wieku (0-2 lata, 3-6 lat, 7-10 lat, 11-18 lat).

Oprócz paczek, w ramach pakietu świątecznego, pracownicy otrzymują e-kody pracownicze, którymi mogą zapłacić za zakupy w Biedronce lub Hebe. Kwoty zasileń poszczególnych e-kodów różnią się w zależności od progu dochodowego.

Paczki świąteczne to wieloletnia tradycja w Biedronce, na którą czekają nie tylko pracownicy, ale również ich dzieci. Święta Bożego Narodzenia to święta rodzinne, dlatego chcemy sprawić, aby radość z prezentów odczuli również członkowie rodzin osób zatrudnionych w naszej firmie. Mamy nadzieję, że dzieci, które są najbardziej wymagające, będą zachwycone świątecznymi zestawami, które zostały przystosowane aż dla 4 grup wiekowych w oparciu o najnowsze trendy, rozwijanie zdolności i potrzeb charakterystycznych dla każdego wieku.

Agnieszka Sokołowska, dyrektorka ds. komunikacji wewnętrznej, EB i odpowiedzialności społecznej w sieci Biedronka

W tym roku Biedronka zaplanowała również dla pracowników specjalne, przedświąteczne atrakcje, które stworzą szansę na wygranie dodatkowych nagród pieniężnych oraz rzeczowych. W grudniu odbędzie się Wielki Świąteczny Quiz Biedronki, który na żywo on-line poprowadzi Krzysztof Ibisz i Zygmunt Chajzer, w trakcie którego będzie można wygrać e-kody na zakupy w Biedronce o wartości 1000 zł oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe.

Co pracownicy Biedronki dostają od dyskontu na święta?

Pracownicy w swoich paczkach znajdą elegancki zestaw galanterii skórzanej, w skład którego wchodzą 2 portfele – damski i męski, etui na karty i drobne oraz parasolkę, słodycze, kawę i kolekcję herbat. 

Najmłodsi (0-2 lata) otrzymają 3 zabawki edukacyjne: kolorowy Traktor Farmer z 5 dźwiękowymi zwierzątkami, drewniany stolik muzyczny Confetti z instrumentami oraz 6 foremek i wałek do zabawy z ciastoliną.

  • W paczce dla nieco starszych dzieci (3-6 lat) znajduje się Wesoła Żabka Froggy, która zachęca do wykonywania zadań ruchowych, Wieża z klocków, gra planszowa Jaś i Małgosia oraz Bingo Psi Patrol, a także słodycze.
  • Kolejna grupa wiekowa (7-10) w swojej paczce znajdzie głośnik bezprzewodowy, grę magnetyczną statki, grę Punto oraz zestaw słodyczy.
  • Dla nastolatków (11-18 lat) Biedronka przygotowała smartwatche firmy TelForceOne, grę towarzyską Sherlock, świąteczne skarpetki, grę karcianą Dokończ zdanie oraz słodycze. 

Biedronka nie jest jedyną siecią, która gwarantuje specjalne benefity dla pracowników. W tym roku na podniesienie wartości świątecznych dodatków dla pracowników zdecydował się już Lidl, który przeznaczy na ten cel 30 mln zł. Natomiast pracownicy Kaufland otrzymają od sieci bony przedpłacone o łącznej wartości 15 mln zł.


Foto: mat. prasowe

Reklama