Akcja z Gangiem Bystrzaków w Biedronce dobiega końca. Dyskonter przygotował specjalną promocję

Akcja z Gangiem Bystrzaków w Biedronce dobiega końca. Dyskonter przygotował specjalną promocję

Akcja z Gangiem Bystrzaków z Biedronki powoli dobiega końca. W związku z dużym zainteresowaniem dyskonter zdecydował się na wprowadzenie specjalnej oferty. W ramach akcji będzie można zgarnąć dwa razy więcej naklejek na Gang Bystrzaków. Jak to zrobić?

Podwójna liczba naklejek na Gang Bystrzaków

"Powoli zbliżamy się do finału naszej tegorocznej akcji lojalnościowej, czyli Gangu Bystrzaków. W tym tygodniu stworzyliśmy dla naszych klientów świetną okazję do zdobycia upragnionych maskotek i książek" – zdradza Aleksandra Surdyk-Kaptur, starsza menedżerka ds. marketingu w sieci Biedronka. 

Jak dodaje, Biedronka podwala ilość naklejek, które są wydawane po dokonaniu zakupów. Dzięki temu odebranie pluszaków ma być łatwiejsze. 

Kiedy obowiązuje promocja na naklejki w Biedronce?

Specjalna oferta, w ramach której można zyskać dwa razy więcej naklejek na Gang Bystrzaków obowiązuje w czasie długiego weekendu. W czwartek 10 listopada oraz w sobotę 12 listopada klienci przy okazji zakupów zdobędą podwójną liczbę naklejek.

Co więcej, podwojenie naklejek obejmuje również obowiązujące mechanizmy, tj. za każde wydane 99 zł z kartą Moja Biedronka klient otrzymuje 1 dodatkową naklejkę, za zakup owocu lub warzywa klient otrzymuje jedną dodatkową naklejkę oraz 2 dodatkowe naklejki w przypadku dokonania trzykrotnych zakupów od poniedziałku do soboty. 

W ten sposób jeszcze szybciej można uzbierać naklejki potrzebne do odbioru maskotki – Psa Dżi-Pi-Esa, Świnki Skarbonity i Jabłka Newtona oraz dwóch części książek z ich przygodami. 

Do kiedy można zbierać naklejki Gangu Bystrzaków?

Naklejki można zbierać do 19 listopada br., natomiast odbiór maskotek i książek możliwy jest do 3 grudnia br.


Foto: mat. prasowe

Reklama