Lidl podnosi wartość świątecznych dodatków dla pracowników. Przekaże na to 30 mln zł

Lidl podnosi wartość świątecznych dodatków dla pracowników. Przekaże na to 30 mln zł

Każda osoba zatrudniona w Lidl Polska otrzyma dodatkowy bonus świąteczny. W ramach podziękowania dla pracowników dyskonter przygotował dla nich specjalne kupony na zakupy.

Lidl przeznaczy na dodatkowy bonus łącznie 30 mln zł. Każdy z blisko 30 tys. pracowników otrzyma cztery kupony rabatowe o wartości 100 zł oraz trzy kupony na kwotę 200 zł. 

Dodatkowy bonus świąteczny w Lidlu

Wartość tegorocznych kuponów dla każdego pracownika wyniesie w tym roku 1000 zł. Oznacza to, że dyskonter zwiększył budżet na ten cel o 25% względem poprzedniego roku. 

Dyskonter łączy podziękowanie za pracę z promocją swojej aplikacji. Bonusy będzie można wykorzystać za pośrednictwem aplikacji zakupowej Lidl Plus. Czas na ich wykorzystanie każdy z 27 000 pracowników Lidl Polska będzie miał, aż do końca lutego 2023 roku.

Do wykorzystania 1000 zł w Lidl Plus sieć zaprosiła wszystkich swoich pracowników, współpracowników, a także osoby zatrudnione przez niektórych kontrahentów w ramach wielkiej akcji promocyjnej aplikacji zakupowej Lidl Plus. Kwota, jaką w ramach kuponów otrzymają pracownicy jest taka sama dla wszystkich.

Handel w okresie świąt

Dodatki świąteczne to już tradycyja w większości polskich przedsiębiorstw. Nie odstaje od nich handel. Każdgo roku zdecydowana większość sieci handlowych "prześciga się" w oferowaniu swoich pracownikom bonusów, kuponów, prezentów, a także dodatków pieniężnych do regularnej wypłaty. 

Niecały tydzień temu o podobnym ruchu poinformowała kolejna sieć. Dodatki świąteczne w Kaufland osiągną w tym roku łączną wartość 15 mln zł. W ramach dwóch tur 15 tys. pracowników sieci otrzyma karty przedpłacone w łącznej wysokości od 960 zł do 1000 zł w zależności od dochodów netto przypadającego na jednego członka rodziny.


Foto: mat. prasowe

Reklama