100% zwrotu za zakup masła – promocja w Lidlu

W tygodniu od 1 do 5 sierpnia posiadacze aplikacji „Lidl Plus” będą mogli kupić masło Pilos w specjalnej promocji, w której otrzymają 100% zwrotu jego wartości w postaci kuponu rabatowego na kolejne zakupy.

We wskazanym terminie klienci, którzy kupując masło, zeskanują aplikację, otrzymają 100% zwrotu jego ceny w postaci kuponu rabatowego na kolejne zakupy (za min. 10 zł - z wyłączeniem napojów alkoholowych (w tym piwa), wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych oraz preparatów do początkowego żywienia niemowląt). 

Promocja na masło w Lidlu.

Lidl walczy z inflacją

Lidl Polska chroni polskie rodziny przed inflacją. W związku z wprowadzeniem niższej stawki podatku VAT od 01.02.2022 r., sieć obniżyła już ceny ponad 3 tys. produktów, a od początku roku – z kuponami w aplikacji „Lidl Plus” – taniej dostępnych było ponad 2 tys. produktów.

Z myślą o rodzinach wielodzietnych (posiadających więcej niż trójkę dzieci), sieć podpisała właśnie umowę z Ministerstwem Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej, tym samym – już po raz szósty – przedłużając współpracę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, organizatorem Programu Karta Dużej Rodziny.

Dzięki temu klienci Lidla będący posiadaczami karty będą mogli dalej korzystać z rabatu 10% oraz dodatkowych, stałych promocji na 7 grup asortymentowych.

Szczegóły dotyczące promocji na masło Pilos znajdują się w aplikacji Lidl Plus.


Fot.: inf. prasowa
 

Reklama