Lidl rozpoczyna sezon przygotowań do szkoły. Rusza pierwsza oferta

Lidl rozpoczyna sezon przygotowań do szkoły. Rusza pierwsza oferta

​Do końca wakacji został jeszcze więcej niż miesiąc, jednak Lidl ogłasza już start przygotować do szkoły. Specjalna oferta będzie dostępna już od poniedziałku 25 lipca. Znajdą się w niech pierwsze artykuły szkolne i piśmiennicze.

Według sieci Lidl, przygotowań do nowego roku szkolnego nie należy zostawiać na ostatnią chwilę. W związku z tym, dyskonter wprowadza już ofertę szkolną do swoich sklepów. Znajdą się w niej m.in. kredki, ołówki, plasteliny, a także specjalne akcesoria z wizerunkami bohaterów bajki Psi Patrol.

Szkolne akcesoria w Lidlu. W ofercie kredki, ołówki

Wśród dostępnych w Lidlu akcesoriów szkolnych znajdą się m.in. najwyższej jakości produkty polskiej firmy ASTRA, wykonane w 98% z naturalnych składników, wśród nich: kolorowe kredki ołówkowe (klasyczne, dwustronne oraz JUMBO), suche pastele, flamastry, niewymagające temperowania kredki z glinki kaolinowej, a także różne rodzaje niebrudzącej plasteliny (klasycznej, kwadratowej, z brokatem i o zapachu limonki) w cenie od 3,99 zł do 7,49 zł za 1 zestaw.

Kredki ołówkowe ASTRA (Lidl Polska)

Modelina – pasetlowa z brokatem, święcąca w ultrafiolecie

Dzieci lubiące zachowywać swoje dzieła na dłużej, wybiorą z kolei nadającą się do utwardzania modelinę ASTRA, dostępną w wersji 6-kolorowej klasycznej (w cenie 6,99 zł za 1 zestaw) oraz bardziej oryginalnej: pastelowej z brokatem, pysznej "cukierniczej" – idealnej do tworzenia modeli ciastek i babeczek – oraz świecącej w ultrafiolecie fluorescencyjnej (8,99 zł/ 1 zestaw).

Dopełnieniem pracowni artystycznej dziecka będą idealne do malowania na różnych powierzchniach oraz odporne na światło farby akwarelowe z pędzelkiem (w wersji klasycznej i pastelowej) bądź pobudzające wyobraźnię farby Creativo (19,99 zł/ 1 zestaw), w wygodnych pojemniczkach 50 ml – idealnych do malowania palcami.

Zestaw malarski w Lidli. Ile kosztuje?

Z myślą o bardziej wymagających młodych artystach Lidl posiada w sprzedaży również wyjątkowy produkt, którym jest zestaw malarski Crelando składający się z aż 174 elementów: 36 farb akwarelowych, akrylowych i olejowych, 130 wysokiej jakości kredek ołówkowych i olejnych, mazaków, 4 pędzli, 2 ołówków oraz innych przydatnych akcesoriów, spakowanych w wygodną, drewnianą walizkę z uchwytem, w cenie 149 zł za 1 zestaw (do kupienia stacjonarnie i na stronie sklepu internetowego Lidl.

Akcesoria szkolne Psi Patrol

Chodzenie do szkoły jest fajniejsze, gdy posiadane akcesoria mają na sobie wizerunki bohaterów ulubionych bajek – wiedzą o tym wszystkie najmłodsze dzieci. Z pewnością docenią one wyjątkowe kredki, pastele olejne i temperówkę w opakowaniach z pieskami z bajki PSI PATROL: Skye’em, Chasem, Marshallem i Everestem, każde w cenie 9,99 zł za 1 zestaw lub sztukę.

Kubeczek do pędzli z blokadą wylania PSI PATROL w cenie 9,99 zł za 1 sztukę (Lidl Polska)

Alternatywą dla bajkowej kolekcji są za to kolorowe akcesoria piśmiennicze marki Strigo w piękne, wesołe wzory, m.in. 12 flamastrów i miniflamastrów w różnych rodzajach etui do wyboru w cenie 6,99 zł/ 1 zestaw i 9,99 zł/ 1 zestaw.

Promocja na artykuły szkolne w Lidlu

Lidl Polska chroni polskie rodziny przed inflacją. Klienci posiadający Kartę Dużej Rodziny przy zakupie artykułów szkolnych i piśmienniczych, a także odzieży i obuwia dla dzieci i młodzieży marek Lupilu oraz Pepperts, otrzymają atrakcyjny rabat o wysokości 10%.

Z kolei użytkownicy aplikacji "Lidl Plus", od czwartku 28 lipca do soboty 30 lipca, mogą aktywować specjalny kupon na artykuły marki BIC (zakreślacze, długopisy i korektory), z którym drugi produkt kupią aż 40% taniej.

Produkty z oferty "Powrót do szkoły" będą dostępne w sklepach Lidl od poniedziałku 25 lipca do soboty 30 lipca (część z nich także online na stronie lidl.pl).


Foto: biuro prasowe Lidl

Reklama