Do oferty McDonald’s powraca zimowy hit sprzedaży – kultowy Burger Drwala

Do oferty McDonald’s powraca zimowy hit sprzedaży – kultowy Burger Drwala

Burger Drwala już niebawem pojawi się w McDonald's. Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana przez Polaków premiera zimowej oferty sieci. Jak co roku, największym zainteresowaniem cieszy się burger Drwala. Kiedy pojawi się kanapka Drwala w McDonald’s? Jaka będzie jej cena? Do redakcji wiadomoscispozywcze.pl docierają pierwsze nieoficjalne informacje na temat premiery Burgera Drwala.

Burger Drwala w McDonald's – dostępne wiarianty

Burger Drwala zadebiutował w restauracji McDonald’s w 2011 roku. Trzy lata temu do zimowej oferty dołączyła jego wegetariańska wersja – Wege Drwal, a w 2020 roku jej miejsce zajęła wersja z żurawiną. Od dekady kanapka pojawia się wyłącznie w sezonowej ofercie McDonald’s. 

Burger Drwala od lat jest elementem zimowej oferty. W 2019 roku kanapka była dostępna w sprzedaży od 20 listopada, z kolei w 2020 roku – od 25 listopada, a w 2021 roku – od 24 listopada. Kiedy burger Drwala pojawi się w McDonald's w 2022 roku? Jakie kanapki będą do wyboru?

Od dwóch lat McDonald’s zaskakuje nowymi odsłonami kanapki Drwala. W 2019 roku w ofercie poza klasyczną kanapką z wołowiną, Drwalem z kurczakiem, na ostro oraz burgerem z podwójną porcją mięsa pojawiła się także opcja wegetariańska – Drwal Wege. Z kolei w 2020 roku do oferty dołączył Drwal z żurawiną. A w 2021 roku mogliśmy spróbować burgera Drwala z grillowaną cebulą.

Od kiedy jest drwal w maku 2022?

W 2021 roku Burger Drwala trafił do oferty McDonald's 24 listopada. Od kiedy Burger Drwala będzie w McDonald's w 2022 roku?

Według informacji, które redakcji wiadomoscispozywcze.pl przekazał jeden z pracowników sieci McDonald's, tegoroczna premiera burgera Drwala ma mieć miejsce w środę 23 listopada.

W tegorocznej ofercie pojawi się jednak również znany z poprzednij lat wariant pikatny, czyli Burger Drwala na ostro. Według nieoficjalnych informacji jego premiera ma mieć miejsce dopiero przed świętami Bożego Narodzenia.

Ile kosztował burger Drwala w 2021 roku?

Cena samej kanapki uzależniona jest od wersji, którą wybierzemy z oferty. W 2021 roku za klasyczną wersję Burgera Drwala musieliśmy zapłacić 17,40 zł, za wersję na ostro – 17,90 zł, podwójny Burger Drwala kosztował 20,40 zł, opcja z kurczakiem – 16,90 zł, a kanapka z żurawiną – 17,90 zł.

Z kolei cena za zestaw z Burgerem Drwala wahała się od 22,90 zł z kanapką z kurczakiem, do 26,40 zł za Podwójnego Burgera Drwala w zestawie. W tym roku możemy spodziewać się podobnych cech. 

Ile kosztuje Drwal w 2022 roku?

Tegoroczna oferta zimowa w McDonald's już niebawem pojawi się w restauracjach. Wraz z nią do menu zawita sezonowy hit, czyli Burger Drwala. Według nieoficjalnych informacji, cena kanapki Drwala podskoczy w tym roku do góry. Ile będzie kosztował Drwal w McDonald's w 2022 roku?

W 2021 roku cena za Burgera Drwala wahała się w zależności od wersji od ponad 17 zł do nawet blisko 21 zł. Jeśli chodzi o zestawy, najtańszy mogliśmy zakupić już za 22,90 zł. W tym roku ceny mają być wyższe. Ile zapłacimy za Burgera Drwala w 2022 roku? Poniżej prezentujemy aktualny cennik:

  • Burger Drwala – 24,90 zł,
  • Drwal z kurczakiem – 24,90 zł,
  • Drwal z żurawiną – 26,40 zł,
  • Drwal podwójny – 29,90 zł. 

Ceny kanapek mogą się jednak różnić w zależności od restauracji McDonald's.

Kiedy pojawi się Burger Drwala?

W 2021 roku Burger Drwala trafił do oferty McDonald's 24 listopada. Od kiedy Burger Drwala będzie w McDonald's w 2022 roku?

Według informacji, które redakcji wiadomoscispozywcze.pl przekazał jeden z pracowników sieci McDonald's, tegoroczna premiera burgera Drwala ma mieć miejsce w środę 23 listopada.

Do kiedy jest kanapka Drwala w McDonald's?

Datę premiery Burgera Drwala już znamy. Pojawia się zatem pytanie, do kiedy drwal będzie obecny w ofercie McDonald's? Idąc śladem ubiegłorocznego harmonogramu, możemy spodziewać się, że kanapka Drwala zagości w menu McDonald's aż do stycznia. 

Rok temu Burger Drwala był dostępny w McDonald's do 25 stycznia. Już kolejnego dnia, czyli 26 stycznia, do oferty wrócił Maestro. Do kiedy jest w ofercie Drwal w tym roku? Możemy spodziewać się, że jego sprzedaż zakończy się, podobnie jak rok wcześniej, w drugiej połowie stycznia.

Jak każdego roku, także w 2023 McDonald's nie zdradza daty wycofania zimowej oferty z restauracji aż do samego końca. 2023 rok różni się jednak od tych poprzednich, bo mimo tego, że styczeń dobiega do końca, burger Drwala w dalszym ciągu znajduje się w menu. Do kiedy będzie dostępny burger Drwala w 2023 roku? 

McDonald's pozostawia datę wycofania zimowej oferty tajemnicą. W piątek 27 stycznia sieć pisała jednak w swoich mediach społecznościowych, że klienci mają jeszcze "trochę czasu" na zakup Drwala.

Premiera Drwala owiana tajemnicą

Burger Drwala co roku pojawia się wyłącznie w zimowej ofercie McDonald’s. W poprzednich latach premiera wypada 20, 25 i 24 listopada. Kiedy kanapka Drwala pojawi się w 2022 roku?

Na oficjalne informacje przyjdzie nam jeszcze poczekać. W ubiegłym roku sieć nie zdradziła daty premiery niemalże do samego końca. Wcześniej pojawiały się jednak pewne zapowiedzi. Na 12 dni przed oficjalną premierą buergera Drwala w komunikacji McDonald's pojawiały się już tajemnicze zapowiedzi, choć dokładna data pozostawała tajemnicą.

W komunikacji McDonald's wielokrotnie pojawiają się nawiązania do Burgera Drwala. Sieć już 12 listopada zapowiadała zbliżający się powrót Drwala.
Źródło: facebook.com/McDonaldsPolska

 

Internauci są ciekawi daty premiery. McDonald's nie pozostawia ich bez żadnej odpowiedzi. Natomiast konkretną datę premiery Burgera Drwala sieć pozostawia w tajemnicy.
Źródło: facebook.com/McDonaldsPolska

Foto: mat. prasowe