Do oferty McDonald’s powraca zimowy hit sprzedaży – kultowy Burger Drwala

Do oferty McDonald’s powraca zimowy hit sprzedaży – kultowy Burger Drwala

Wielkimi krokami zbliża się wyczekiwana przez Polaków premiera zimowej oferty McDonald’s. Jak co roku, największym zainteresowaniem cieszy się kanapka Drwala. Już teraz internauci spekulują o tegorocznej premierze. Kiedy pojawi się kanapka Drwala w McDonald’s?

Burger Drwala zadebiutował w restauracji McDonald’s już w 2011 roku. Dwa lata temu do zimowej oferty dołączyła jego wegetariańska wersja – Wege Drwal, a w 2020 roku jej miejsce zajęła wersja z żurawiną. Od dekady kanapka pojawia się wyłącznie w sezonowej ofercie McDonald’s.

Burger Drwala od lat jest elementem zimowej oferty. W 2019 roku kanapka była dostępna w sprzedaży od 20 listopada, z kolei w 2020 roku – od 25 listopada. Kiedy kanapka Drwala pojawi się ofercie w 2021 roku? Jakie kanapki będą do wyboru?

Od dwóch lat McDonald’s zaskakuje nowymi odsłonami kanapki Drwala. W 2019 roku w ofercie poza klasyczną kanapką z wołowiną, Drwalem z kurczakiem, na ostro oraz burgerem z podwójną porcją mięsa pojawiła się także opcja wegetariańska – Drwal Wege. Z kolei w 2020 roku do oferty dołączył Drwal z żurawiną. Czym McDonald’s zaskoczy w tym roku? Zarówno datę premiery, jak ofertę sieć utrzymuje – jak co roku – w tajemnicy.

Ile będzie kosztował Burger Drwala?

Cena samej kanapki uzależniona jest od wersji, którą wybierzemy z oferty. W ubiegłym roku za klasyczną wersję Burgera Drwala musieliśmy zapłacić 17,40 zł, za wersję na ostro – 17,90 zł, podwójny Burger Drwala kosztował 20,40 zł, opcja z kurczakiem – 16,90 zł, a kanapka z żurawiną – 17,90 zł.

Z kolei cena za zestaw z Burgerem Drwala wahała się od 22,90 zł z kanapką z kurczakiem, do 26,40 zł za Podwójnego Burgera Drwala w zestawie.

W tym roku możemy spodziewać się podobnych cech. Prawdopodobnie podczas wyjścia do McDonald’s będziemy musieli przygotować się na wydatek rzędu około 17-20 zł.

Kiedy pojawi się Burger Drwala?

Sieć potwierdziła, że Burger Drwala pojawi się 24 listopada we wszystkich restauracjach McDonald's. Na stronie sieci wystarował oficjalny licznik, który odlicza czas do premiery.

Licznik wystartował! Burger Drwala pojawi się w sprzedaży 24 listopada.

Premiera Drwala owiana tajemnicą

Burger Drwala co roku pojawia się wyłącznie w zimowej ofercie McDonald’s. W poprzednich latach premiera wypada 20 i 25 listopada. Kiedy kanapka Drwala pojawi się w 2021 roku?

Na początku McDonald’s datę premiery pozostawiał w tajemnicy. Chociaż sieć już zapowiadała zbliżający się czas premiery.

W komunikacji McDonald's wielokrotnie pojawiają się nawiązania do Burgera Drwala. Sieć już 12 listopada zapowiadała zbliżający się powrót Drwala.
Źródło: facebook.com/McDonaldsPolska

Internauci byli już zniecierpliwieni premiery kultowej już kanapki Drwala. W mediach społecznościowych sieci pojawiało się wiele pytań o datę oferty zimowej.

Internauci są ciekawi daty premiery. McDonald's nie pozostawia ich bez żadnej odpowiedzi. Natomiast konkretną datę premiery Burgera Drwala sieć pozostawia w tajemnicy.
Źródło: facebook.com/McDonaldsPolska