Burger Drwala z Chrzanem w McDonald's. Sieć wprowadza nowość do zimowej oferty

Burger Drwala z Chrzanem w McDonald's. Sieć wprowadza nowość do zimowej oferty

Burger Drwala z Chrzanem właśnie pojawił się w menu McDonald's potwierdzającym tym samym przedpremierowe doniesienia dotyczące tegorocznej nowości. Poza kanapką Drwala z chrzanem w ofercie znajdziemy także Drwala na ostro, Drwala z kurczakiem oraz Drwala z żurawiną. Ile kosztują burgery Drwala w 2023 roku?

Drwal z Chrzanem – nowość w McDonald's

Burger Drwala z Chrzanem to zupełna nowość w ofercie McDonald's, o której informowaliśmy przepremierowana na portalu. Kanapka ta trafiła do oferty sieci w środę 15 listopada wraz z pozostałymi czterema wariantami Drwala. 

Drwal z Chrzanem składa się, podobnie jak Burger Drwala klasyczny, z mięsa wołowego, panierowanego plastra sera toponionego, sałaty lodowej, sosu z przyprawami, boczku oraz cebulki prażonej. Dodatkowo w kanapce tej znajdziemy sos chrzanowy, który debiutuje w Drwalu po raz pierwszy. 

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Poza Drwalem z Chrzanem w ofercie McDonald's znajdziemy również Drwala na ostro, Drwala z kurczakiem oraz Drwala z żurawiną.

Cena Drwala z Chrzanem 2023

McDonald's postanowił w tym roku zrównać większość cen kanapek Drwala. Za nowość, jaką jest Drwal z Chrzanem, zapłacimy w 2023 roku zaledwie złotówkę więcej niż za Drwala klasycznego. 

Ceny mogą różnić się w zależności od restauracji, jednak cena Drwala z Chrzanem wynosi około 25,90 zł za samą kanapkę. W tym samym czasie Drwal klasyczny kosztuje 24,90 zł. Warto jednak mięc na względzie, że ceny Drwala różnią się około +/- 1 zł w zależności od restauracji. Nie powinna zatem zaskoczyć nas cena Drwala z Chrzanem wynosząca 26,90 zł. 

Kanapka Drwala z Chrzanem w zestawie to natomiast cena na poziomie 32,90 zł. Wówczas poza samą kanapką Drwala, otrzymujemy również wybrany napój oraz frytki. 

Ile kalorii ma Drwal z Chrzanem?

Kaloryczność kanapek Drwala od lat budzi wiele emocji wśród konsumentów, ale także dietetyków. Nowość, jaką jest kanapka Drwala z Chrzanem, nie odstaje od reszty jeśli chodzi o liczbę kalorii. 

Kanapka Drwala z Chrzanem liczy 897 kcal. Co ciekawe, kaloryczność Drwala z Chrzanem jest nieco niższa od ilości kalorii, których dostarcza nam klasyczny Drwal. 


foto: aplikacja McDonald's/oprac.