McDonald's wprowadza kolejną nowość. Tym razem to nowy wariant McNuggets

McDonald's wprowadza kolejną nowość. Tym razem to nowy wariant McNuggets

McDonald's w sezonie wakacyjnym 2022 zdecydowanie stawia na nowe odsłony dobrze znanych dań. W ostatnim czasie do oferty limitowanej wprowadzono dwa nowe warianty Big Maca. Teraz przyszedł czas na kultowe McNuggets. To odpowiedz na zmieniające się gusta oraz potrzeby gości McDonald's.

Spicy McNuggets w McDonald's. Ile kosztują?

Znane wszystkim McNuggets pojawiły się właśnie w zupełnie nowej odsłonie. W ofercie McDonald's 20 lipca pojawiły się Spicy McNuggets, czyli kawałki kurczaka w chrupiącej, ostrej panierce. Jak rekomenduje sieć, najlepiej smakują z sosem Hot Devil. 

Premierze towarzyszy kampania, której elementem jest oryginalny spot reklamowy zachęcający do znalezienia swojego poziomu ostrości.

Nowy wariant kultowych McNuggets w wersji Spicy można kupić w zestawie z frytkami i napojem lub jako samodzielną przekąskę. 

Ile kosztuje Spicy McNuggets? Za sześć sztuk nuggetsów w ostrej wersji trzeba zapłacić około 14,40 zł – choć o ostatecznej cenie decydują samodzielnie restauracje. W zestawie z frytkami oraz napojem Spicy McNuggets kosztują około 22,40 zł. Zestaw powiększony to koszt wyższy o około 3 zł.

Spicy Chicken Box. Co znajduje się w zestawie?

Poza nowością w ofercie McNuggets, sieć fast food przygotowała także dedykowany box. Spicy Chicken Box, jak pisze McDonald's jest "zestawem idealnym na spotkania fanów soczystego kurczaka w chrupiącej pikantnej panierce". Co znajduje się w środku?

Foto: biuro prasowe McDonald's

W skład Spicy Chicken Box wchodzą:

  • 2 porcje małych frytek,
  • 6 kawałków Supreme Chicken Tenders,
  • 9 sztuk Spicy McNuggets,
  • 2 sosy do wyboru.

Cena za Spicy Chicken Box wynosi około 36,90 zł.

Ile kalorii mają Spicy McNuggets z McDonald's?

Porcja 6 szt. Spicy McNuggets liczy 280 kcal. Znajduje się w niej:

  • 15 g tłuszczy,
  • 20 g węglowodanów,
  • 16 g białka.