To ostatni moment na zakup Burgera Drwala. Kiedy koniec?

To ostatni moment na zakup Burgera Drwala. Kiedy koniec?

Data wycofania Burgera Drwala zbliża się wielkimi krokami. Do kiedy Burger Drwala będzie dostępny w ofercie McDonald's w 2024? W tym roku sieć zaskoczyła. Kultowa kanapka zostanie wycofana wcześniej, niż w poprzednim roku.

Kiedy Drwal 2023/2024?

Tegoroczna oferta zimowa w McDonald's różniła się od poprzedniej edycji. Premiera Burgera Drwala została rozłożona na raty. Pierwsze kanapki mogliśmy kupić od 8 listopada 2023. Kolejne warianty dołączyły do nich jednak dopiero w połowie miesiąca. Tak samo, jak McDonald's zaskoczył fanów Drwala premierą, tak robi też w przypadku zakończenia akcji. 

Do kiedy Drwal jest dostępny w ofercie McDonald's w 2024 roku? Dla fanów tej kanapki niestety mamy złą wiadomość. Drwal skończył się w tym roku szybciej niż w 2023.

Do kiedy Drwal 2024?

W 2023 roku burger Drwala był dostępny w ofercie McDonald's aż do połowy lutego. Sieć zdecydowała wtedy o zakończeniu akcji w dniu Walentynek. W tym roku McDonald's zdecydował o wycofaniu Drwala wcześniej. Ostatnim momentem na spróbowanie kultowej kanapki był ostatni dzień stycznia. Burger Drwala był dostępny w ofercie McDonald's wyłącznie do 30 stycznia 2024, czyli do ostatniego wtorku miesiąca

"Lepsza strona zimy dobiega końca. Po kilkunastu tygodniach umilania długich wieczorów spędzanych w towarzystwie, Burger Drwala znika z menu McDonald’s na długi, zasłużony urlop" - poinformowało biuro prasowe sieci fast food.

Fani połączenia smaku sera w panierce połączonego z mięsem wołowym i bekonem mogą jednak spróbować burgera Rywala, czyli konkurenta burgera Drwala, który w tym sezonie zimowym zaproponowała sieć fast food MAX Premium Burgers. Ten konkurent dla burgera Drwala w dalszym ciągu jest dostępny w ofercie.


foto: mat. redakcji wiadomoscispozywcze.pl

Reklama