Ceny pączków w Tłusty Czwartek. W tym sklepie są najtańsze [RANKING]

Ceny pączków w Tłusty Czwartek. W tym sklepie są najtańsze [RANKING]

Tłusty Czwartek 2024 czas start! Sprawdziliśmy ceny pączków nie tylko w Biedronce i Lidlu. Okazuje się, że te zmieniają się praktycznie z godziny na godzinę! Gdzie kupimy najtańsze pączki 8 lutego? Sprawdzamy, kto wygrywa obecnie wojnę cenową na pączki.

Ceny pączków [RANKING]

Tłusty Czwartek to dzień, który rządzi się swoimi zasadami. Ceny pączków znacznie różnią się w zależności od miejsca, gdzie zamierzamy je kupić. W cukierniach ceny mogą sięgać nawet kilkunastu złotych za pączka, natomiast w dyskontach lub hipermarketach cena pączka spada do... kilkudziesięciu groszy. Sprawdzamy oferty na Tłusty Czwartek 2024.

Poniżej prezentujemy, jak kształtuje się na ten moment ranking cen pączków w wybranych sklepach:

  1. Pączki w Biedronce – Tłusty Czwartek – 0,18 zł za sztukę przy zakupie 24 pączków
  2. Pączki w Lidlu – Tłusty Czwartek – 0,19 zł za sztukę przy zakupie 24 pączków
  3. Pączki w Kaufland – Tłusty Czwartek – 0,29 zł za sztukę przy zakupie 12 pączków
  4. Pączki w Dino – Tłusty Czwartek – 0,59 zł za sztukę przy zakupie 12 pączków
  5. Pączki w Auchan – Tłusty Czwartek – 0,89 zł za sztukę przy zakupie 12 sztuk

Pączki w Lidlu - Tłusty Czwartek

Tłusty Czwartek w Lidlu upłynie nie tylko pod znakiem tanich, ale wręcz darmowych pączków. Po raz pierwszy bowiem Lidl rozda pączki za darmo. Oferta jest jednak ograniczona. 

Poza darmowym pączkiem, w sklepach sieci kupimy też sporo innych wypieków. Pączki w Lidlu są już dostępne. Cena zaczyna się już od kiluknastu groszy. Przy zakupie dwóch opakowań, czyli 24 sztuk pączków, cena jednostkowa wynosi 19 groszy. Mowa o pączkach z nadzieniem wieloowocowym.

Początkowo Lidl ukrywał cenę pączków na Tłusty Czwartek. Rano sieć poinformowała, że pączki będą dostępne w sklepach w cenie 29 groszy za sztukę przy zakupie 24 pączków. Zmieniło się to jednak, gdy o cenie pączka poinformowała Biedronka - ta wynosiła rano 23 grosze. W odpowiedzi Lidl obniżył cenę pączków do 19 groszy za sztukę przy zakupie 24 pączków. Na tym nie koniec historii, bo ruch Lidla prędko doczekał się odpowiedzi ze strony Biedronki.

Pączki w Biedronce - Tłusty Czwartek

Cena pączka w Biedronce zaczyna się od 18 groszy za sztukę. Aby taka cena obowiązywała należy jednak kupić w sumie 24 sztuki pączków, czyli dwa opakowania. Cena opakowania pączków w Biedronce kosztuje w takim układzie wynosi 2,16 zł. 

Aktualna cena pączków w Biedronce zmieniała się jednak na przestrzeni zarówno dni, jak i ostatnich godzin. Na dzień przed Tłustym Czwartkie, w środę 7 lutego opakowanie 12 pączków z marmoladą kosztowało w Biedronce 4,56 zł. Zmieniło się to w czwartek.

Rano cena pączków w Biedronce wynosiła 23 grosze za sztukę przy zakupie 24 pączków. Biedronka prędko ją jednak zmieniła pod presją Lidla, który zaoferował pączki po 19 groszy. To jednak nie wszystko! Sieć postanowiła dodatkowo wprowadzić promocję, dzięki której możemy dostać pączki za darmo w Biedronce

W ubiegłym roku przy zakupie 12 sztuk, jeden pączek w Biedronce kosztował 37 groszy. Sprawdź, jakie jeszcze są dostępne pączki w Biedronce.

Pączki w Auchan - Tłusty Czwartek

W sklepach Auchan kupując pączki zyskamy zwrot na kartę podarunkową. Obowiązuje jednak limit. Ten wynosi 100 zł. Cena pączków w Auchan zaczyna się od 83 groszy za sztukę przy zakupie 12 pączków. Opakowanie kosztuje zatem 9,96 zł.

Pączki w Kaufland - Tłusty Czwartek

Cena jednego pączka w Kaufland przy zakupie opakowania liczącego 12 sztuk wynosi w 2024 roku 29 groszy. Mowa o pączkach z nadzieniem wieloowocowym. Za opakowanie pączków zapłacimy zatem 3,48 zł.

Pączki w Dino - Tłusty Czwartek

Ceny pączków w Dino zaczynają się od 59 groszy za pączka przy zakupie 12 sztuk. 

Wiele sieci handlowych czeka z ujawnieniem cen pączków do czwartkowego poranka. Ceny zatem mogą się zmieniać, szczególnie w ramach czasowych promocji i ofert limitowanych. Artykuł będzie aktualizowany.


foto: unsplash

Reklama