Tłusty Czwartek w Lidlu. Sprawdziliśmy ceny pączków

Tłusty Czwartek w Lidlu. Sprawdziliśmy ceny pączków

Tłusty Czwartek w Lidlu. Ten dzień, który w 2024 roku wypada 8 lutego, zapowiada się szczególnie. Pączki w Lidlu są już dostępne w ramach oferty od poniedziałku 29 stycznia. Wybór jest spory, a w najbliższych dniach z pewnością znacznie się powiększy. Jakie pączki możemy kupić w Lidlu z wyprzedzeniem? Co dyskonter planuje na Tłusty Czwartek? Sprawdzamy ceny pączków w Lidlu oraz dostępną ofertę.

Tłusty Czwartek to wyjątkowy dzień w roku, podczas którego bez wyrzutów sumienia możemy zjeść tyle pączków, ile tylko zapragniemy. Doskonale wykorzystują to sieci handlowe, które w tym okresie walczą o to, aby to właśnie w ich sklepach można było kupić najtańszy pączek w Polsce. Sprawdzamy, jakie pączki w Lidlu możemy kupić już teraz.

Lidl pączki 2024

Lidl przygotował ofertę pączków dla klientów, którzy już teraz nie mogą doczekać się Tłustego Czwartku. Choć od święta pączków dzieli nas jeszcze kilka dni - Tłusty Czwartek 2024 wypada 8 lutego - wiele niecodziennych propozycji możemy kupić w sklepach sieci już teraz. Sprawdzamy dostępność i ceny paczków w Lidlu.

Już od poniedziałku w sklepach Lidl możemy wybierać spośród przynajmniej kilku propozycji poprzedzających Tłusty Czwartek. Mowa nie tylko o pączkach...

Tłusty Czwartek Lidl 2024

Od 29 stycznia 2024 w sklepach Lidl możemy kupić takie pączki jak:

  • pączki tiramisu w cenie 2,99 zł
  • pączki o smaku sernika z pomarańczą w cenie 2,99 zł
  • pączki z nadzieniem różanym i skórką pomarańczową w cenie 2,39 zł 

Poza tym w ofercie pączków w Lidlu znajdzie się zupełna nowość. Dyskonter po raz pierwszy wprowadził do ofert donuty pieczone, a nie - jak to bywa zazwyczaj - smażone. 

Poza pączkami w ofercie Lidla znajdziemy także faworki w cenie 7,49 zł za 200-gramowe opakowanie, a także prysie a'la mochu w cenie 8,99 zł za sześć sztuk.

Pączki na Tłusty Czwartek w Lidlu 2024

Oferta z pączkami w Lidlu obowiązująca od poniedziałku 29 stycznia to jednak dopiero zalążek tego, co dyskonter przygotował na tegoroczny Tłusty Czwartek. Przypomnijmy, że każdego roku dyskonty w Polsce praktycznie rywalizują o to, kto zaproponuje mniejszą cenę za pączka. W 2023 roku "wygrał" Lidl, który zaoferował pączka z nadzieniem wieloowocowym w cenie 29 groszy przy zakupie 24 sztuk.

O tym, jak będzie w tym roku, przekonamy się już za kilka dni. Oferta specjalna na Tłusty Czwartek w Lidlu będzie obowiązywała wyłącznie 8 lutego. To właśnie wtedy, podczas Tłustego Czwartku, będzie można kupić pączki w dużo niższych cenach, niż te oferowane obecnie. 

W ubiegłym roku w Lidlu mogliśmy kupić 6 sztuk pączków z nadzieniem wieloowocowym z cukrem pudrem w cenie 0,79 zł. Przy zakupie 12 sztuk ich cena spadała do 39 groszy, natomiast przy zakupie 24 sztuk - do 29 groszy. Tegoroczną cenę pączków w Lidlu poznamy już wkrótce. 

Artykuł będzie aktualizowany.


foto: gazetka promocyjna Lidla