Pączki w Biedronce. Sprawdzamy, co przygotowała Biedronka na Tłusty Czwartek

Pączki w Biedronce. Sprawdzamy, co przygotowała Biedronka na Tłusty Czwartek

Pączki w Biedronce to stały element oferty, jednak w okolicy Tłustego Czwartku wybór znacznie się zwiększa. Obowiązywać zaczynają także dedykowane promocje na pączki i donuty. Co przygotowała Biedrona na Tłusty Czwartek 2024? Sprawdzamy gazetkę sieci!

Pączki w Biedronce 2024

Wybór pączków w Biedronce na Tłusty Czwartek 2024 będzie opiewał przynajmniej na kilkanaście różnych pozycji. Do tego już od poniedziałku 5 lutego obowiązuje promocje, w ramach której możemy mieszać dowolnie różne rodzaje wypieków.

Pierwsze pączki pojawiły się w Biedronce na wiele dni przed Tłustym Czwartkiem. Jednak to właśnie w czwartek 8 lutego w sklepach sieci znajdziemy najatrakcyjniejsze ceny pączków. Podobnie jak w latach ubiegłym najtańsze pączki w Biedronce, to te pakowane po kilka lub kilkanaście sztuk w opakowaniu. Ile kosztują pączki w Biedronce w 2024 roku?

Biedronka - ceny pączków 2024

Biedronka do samego końca ukrywała ceny pączków, które mają obowiązywać w Tłusty Czwartek 2024. Okazuje się, że ta nie tylko jest dużo niższa niż w ubiegłym roku, ale nawet może wynieść zero złotych. Jak to możliwe? 

W ramach oferty na Tłusty Czwartek 2024 Biedronka zorganizowała niecodzienną akcję. Słodkie wypieki można bowiem zgarnąć tego dnia bez płacenia. Pączki za darmo w Biedronce są dostępne dla osób, które posiadają kartę lub aplikację Moja Biedronka oraz zrobią zakupy za minimum 149 zł. Jest też limit. Promocja obowiązuje wyłącznie w dniu Tłustego Czwartku. Darmowe pączki w Lidlu także można zgarnąć tylko dzisiaj. Warunki są jednak inne.

Cena pączków w Biedronce zmienia się

Jeśli chodzi natomiast o cenę, to 8 lutego, czyli w Tłusty Czwartek, cena pączka w Biedronce początkowo wynosiła już 23 grosze za pączka przy zakupie 24 sztuk. Prędko się to jednak zmieniło. Gdy Lidl zaoferował cenę za pączka w swoich sklepach na poziomie 19 groszy za sztukę przy zakupie 24 sztuk, Biedronka zmniejszyła swoją cenę do 18 groszy. 

Na ten moment pączek w Biedronce kosztuje zatem 18 groszy za sztukę przy zakupie 24 pączków.

Ceny pączków w Biedronce zmieniały się w ciągu ostatnich kilku dni. Jeszcze na dzień przed Tłustym Czwartkiem pączka w Biedronce można było kupić za 42 grosze. Był jednak warunek. Aby zgarnąć pączki w Biedronce w najniższej cenie należy kupić 12 sztuk, a więc tyle pączków, ile znajduje się w jednym opakowaniu. Promocja, podobnie jak w latach ubiegłych, dotyczy pączków z marmoladą. W ramach tej promocji opakowanie pączków w Biedronce (12 szt.) kosztuje 4,99 zł.

Pączki w Biedronce na Tłusty Czwartek

Oferta Biedronki nie kończy się jednak na pączkach z marmoladą w rekordowo niskich cenach. W sklepach sieci znajdziemy także inne propozycje. Początkowo sieć wprowadziła ofertę promocyjną 5+1 gratis - ta obowiązywała do poprzedzającej Tłusty Czwartek środy. W dniu tego święta Biedronka podnosi poprzeczkę. 8 lutego 2024 obowiązuje bowiem w sklepach Biedronka promocja 5+2 gratis. Dotyczy ona wszystkich pączków, z wyłączeniem opakowań zbiorczych.

W sklepach sieci dostępne są takie pączki jak:

  • pączki z nadzieniem o smaku wiśniowym z płatkami migdałowymi w cenie 2,39 zł za sztukę
  • pączki z nadzieniem o smaku różanym i skórką pomarańczową w cenie 2,39 zł za sztukę
  • pączki E.Wedel w cenie 2,94 zł za sztukę
Tłusty Czwartek w Biedronce (foto: biedronka.pl)
  • pączki Love w kształcie serca w cenie 2,49 zł za sztukę
  • pączki z nadzieniem kakaowym w cenie 2,29 zł za sztukę
  • pączki z adwokatem w cenie 2,39 zł za sztukę
  • pączki z nadzieniem karpatkowym w cenie 2,99 zł za sztukę.

Obecna oferta obowiązuje do środy 7 lutego 2024. W dniu Tłustego Czwartku, czyli 8 lutego 2024, możemy spodziewać się zmian w ofercie.

Biedronka Tłusty Czwartek 2024

W ramach specjalnej promocji na poprzedzającej Tłusty Czwartek Biedronka w sklepach sieci mogliśmy także skorzystać z promocji 5+1 gratis. Kupując 6 pączków, 1 dostawaliśmy za darmo. Oferta nie dotyczyła jednak opakowań zbiorczych z pączkach, które liczą nawet po 12 sztuk pączków. Rabat jest naliczany na najtańszy produkt.

Tłusty Czwartek w Biedronce (foto: gazetka Biedronki od 5 lutego 2024)

To jednak nie koniec. Biedronka przygotowała również promocję na donuty. Do środy obowiązywała akcja 4+2 gratis, która obejmuje wszystkie donuty. Wśród nich znajduje się m.in. donut z nadzieniem o smaku cola lub mango.


foto: gazetka Biedronki od 5 lutego 2024 (biedronka.pl)

Reklama