Biedronka idzie śladem Lidla i też rozdaje pączki za darmo

Biedronka idzie śladem Lidla i też rozdaje pączki za darmo

Tłusty Czwartek 2024 w Biedronce przebiega pod znakiem... darmowych pączków. Sieć czekała do samego końca z informacją o cenie pączka. Okazało się, że ta jest zerowa. Aby dostać pączki za darmo w Biedronce trzeba jednak spełnić jeden warunek. Jaki?

Pączki za darmo w Biedronce

Już od kilku lat sieci handlowe stają do walki na ceny pączków z okazji Tłustego Czwartku. W ubiegłym roku wygrał ją Lidl, w którym pączka mogliśmy kupić już od 29 groszy za sztukę groszy przy zakupie 24 sztuk. Cena pączka w Biedronce przekraczała wtedy 35 groszy (przy zakupie 12 sztuk). 

Zacięta walka sprawiła, że w tym roku sieci czekały aż do samego końca z informacją o cenach pączków. Te poznaliśmy dopiero podczas czwartkowego poranka. Cena pączków w Biedronce okazała się sporym zakoczeniem. Jest ona bowiem... zerowa.

Przypomnijmy, że podobną akcję zorganizował w tym roku także inny detalista. Darmowe pączki w Lidlu są również dostępne przy kasie. Zasady akcji i jej geneza różni się jednak od tej w Biedronce.

Tłusty Czwartek w Biedronce 2024

W Tłusty Czwartek w Biedronce można dostać pączki za darmo. Musimy jednak zrobić w sklepie zakupy za nimimum 149 zł. Akcja promocyjna na Tłusty Czwartek dotyczy wszystkich pączków. Możemy mieszać je dowolnie. 

Pączki za darmo w Biedronce. Sprawdzamy warunki (biedronka.pl)

Warto jednak pamiętać, że w kwotę zakupów nie wliczają się takie produkty jak napoje alkoholowe, papierosy, preparaty do żywienia początkowego, a także doładowania do telefonów czy karty podarunkowe. 

Obowiązuje także limit. Na jedną kartę Moja Biedronka można dostać maksymalnie 12 darmowych pączków. 


foto: mat. redakcji, biedronka.pl

Reklama