Gang Mocniaków już w Biedronce. Dyskonter rozpoczyna kolejną edycję głośnej akcji

Gang Mocniaków już w Biedronce. Dyskonter rozpoczyna kolejną edycję głośnej akcji

Gang Mocniaków to już kolejna ekipa maskotek, która pojawiła się w sklepach sieci Biedronka. Co zrobić, aby zdobyć jedną z maskotek z Gangu Mocniaków w Biedronce? Podobnie jak w przypadku poprzednich tego typu akcji klienci Biedronki będą mogli zdobyć naklejki za zakupy. Za które produkty można dostać naklejki Gangu Cudaków? Ile naklejek trzeba zebrać, aby wymienić je na Gang Mocniaków? Sprawdzamy, za jakie produkty naklejki w Biedronce, a także jak dostać w Biedronce dodatkowe naklejki za produkty. Poniżej prezentujemy pełną listę produktów, za które można dostać dodatkowe naklejki w ramach akcji Kup i zyskaj extra naklejki oraz Mocny wybór.

Spis treści:

 1. Gang Mocniaków w Biedronce 2023 – nowy gang w Biedronce
 2. Jakie maskotki są w Gangu Mocniaków?
 3. Gang Mocniaków cieszy się dużą popularnością
 4. Naklejki Gang Mocniaków 2023. Za co naklejki na Gang Mocniaków?
 5. Za jaką kwotę naklejka na Gang Mocniaków? Ile trzeba wydać?
 6. Ile naklejek trzeba zebrać na Gang Mocniaków?
 7. Jak zdobyć więcej naklejek na Gang Mocniaków?
 8. Za co naklejki na Gang Mocniaków. Jakie produkty biorą udział w promocji?
 9. Sposób na dodatkową naklejkę na Gang Mocniaków
 10. Kod do quizu Gang Mocniaków
 11. Dodatkowe naklejki na Mocniaki za zakupy w Biedronka Home – zasady
 12. Za które produkty dodatkowa naklejka na Mocniaka [LISTA PRODUKTÓW]
 13. Biedronka dodatkowe naklejki za produkty [LISTA]
 14. Gang Mocniaków – zasady 2023
 15. Jak odebrać naklejki Gang Mocniaków z aplikacji?
 16. Gang Mocniaków regulamin 2023

Gang Mocniaków w Biedronce 2023

Pluszaki w Biedronce to już właściwie tradycja. Dyskonter każdego roku organizuje akcję lojalnościową w ramach której klienci mogą zdobywać naklejki za zakupy w sklepach sieci. Te natomiast, po uzbieraniu odpowiedniej ilości, mogą wymienić na pluszaka – w tym roku na jednego z członków Gangu Mocniaków.

O tym, że Biedronka przgotowuje się do tegorocznej akcji pisaliśmy już w lipcu br. Wtedy jednak zastanawialiśmy się, który gang maskotek zadebiutuje w sklepach sieci. Wśród zarejestrowanych w Urzędzie Patentowym znaków znalazły się bowiem nie tylko Mocniaki, ale także Gang Cudaków czy Gang Spryciaków. 

Nowy gang w Biedronce 2023

Teraz wiemy już, że od 28 sierpnia 2023 roku w sklepach sieci możemy zbierać naklejki, które zostaną wymienione na jednego z członków nowego gangu, o czym Biedronka poinformowała w tajemniczym spocie reklamowym.

Jakie maskotki są w Gangu Mocniaków?

Choć Biedronka trzymała informację o debiucie Gangu Mocniaków w tajemnicy niemal do samej premiery, to do naszej redakcji docierały już wstępne informacje dotyczące tego, jakie maskotki wchodzą w skład Gangu Mocniaków. Okazuje się, że od 28 sierpnia br. w Biedronkach pojawiło się aż 11 maskotek.

W Gangu Mocniaków w sklepach Biedronki znajdziemy:

 • krem Krzyś
 • woda Werka
 • chleb Henio
 • jajko Julek
 • parówka Patrycja
 • oranżada Ola
 • awokado Adaś
 • rogalik Radzio
 • dynia Dorotka
 • banan Benek
 • napój Norbert.
foto: gazetka promocyjna (Biedronka)

Gang Mocniaków cieszy się dużą popularnością

Znamy pierwsze informacje na temat popularności, jaką cieszy się nowy gang w Biedronce. Zgodnie z informacjami, które Biedronka przekazała na początku października 2023 roku, od początku akcji, a więc od sierpnia, do klientów trafiło już ponad 600 tys. maskotek.

To jednak nie koniec dużych liczb. Na przestrzeni tego czasu klienci odebrali ponad milion książeczek związanych z Gangiem Mocniaków.

Naklejki Gang Mocniaków 2023. Za co naklejki na Gang Mocniaków?

Zasady akcji lojalnościowej związanej z nowym gangiem są nieco inne niż te znane z poprzedniej edycji. Przypomnijmy, że w przypadku ubiegłorocznej akcji związanej z Gangiem Bystrzaków klienci sklepów Biedronka dostawali naklejki za zakup określonych produktów w sklepach sieci a także za zaoszczędzone środki w ramach Wirtualnego Portfela – w przeciwieństwie do poprzednich edycji, kiedy wystarczyło wydać konkretną kwotę na zakupach. 

W ramach nowego gangu w 2023 roku Biedronka będzie nagradzać swoich klientów przede wszystkim za zrobione zakupy. Oznacza to, że aby zdobyć naklejkę na Gang Mocniaków będzie trzeba zrobić w Biedronki zakupy za określoną kwotę. To jednak nie koniec. Sieć daje także możliwość zdobycia dodatkowych naklejek na Gang Mocniaków. Jakie są zasady akcji Gang Mocniaków w 2023 roku?

Za jaką kwotę naklejka na Gang Mocniaków? Ile trzeba wydać?

Gang Mocniaków pojawił się w sklepach Biedronka w poniedziałek 28 sierpnia 2023 roku. Jak czytamy w regulaminie, aby zdobyć jedną naklejkę na Gang Mocniaków należy wydać 69 zł na zakupy w Biedronce. Podczas jednych zakupów możemy jednak dostać więcej niż jedną naklejkę na Gang Mocniaków. Każde wydane 69 zł w Biedronce upoważnia nas do odbioru jednej naklejki

Okazuje się jednak, że nie tylko wydając konkretną kwotę możemy dostać naklejki na Gang Mocniaków. Biedronka przygotowała w 2023 roku sporo dodatkowych możliwości zyskania naklejek. 

Ile naklejek trzeba zebrać na Gang Mocniaków?

Aby dostać jedną maskotkę z Gangu Mocniaków należy zebrać 60 naklejek. Wtedy maskotkę otrzymamy za darmo. To o 10 naklejek więcej niż w ubiegłorocznej akcji z Gangiem Bystrzaków.

Biedronka daje jednak możliwość zakupu maskotki z Gangu Mocniaków za pełną cenę lub połowiczną wymianę za naklejki. Ile kosztuje maskotka z Gangu Mocniaków?

Cena regularna Mocniaka to 49,99 zł. Jeśli jednak posiadamy 30 naklejek na Gang Mocniaków, to maskotkę Mocniaka możemy kupić za 24,99 zł. 

Jak zdobyć więcej naklejek na Gang Mocniaków?

W tegorocznej akcji z nowym gangiem z Biedronce możemy zdobyć naklejki na kilka sposobów. Przede wszystkim należy jednak dokonać zakupów za minimum 69 zł. Jak czytamy w regulaminie, każde wydane 69 zł to jedna naklejka. Każda wielokrotność 69 zł to dodatkowa naklejka.

Jak można zdobyć dodatkowe naklejki? Sposobów jest kilka. Dodatkową naklejkę na Gang Mocniaków dostaniemy za zakupy z zarejestrowaną kartą Moja Biedronka. W tym przypadku dodatkowa jedna naklejka jest przyznawana za każde wydane 69 zł. Oznacza to, że rna przykład robiąc zakupy na kwotę 210 zł z kartą Moja Biedronka dostaniemy aż sześć naklejek na Gang Mocniaków. 

To jednak nie wszystko. Obowiązują również tymczasowe akcje, które upoważniają do odbioru dodatkowych naklejek na Gang Mocniaków. Przykładowo przez dwa dni Biedronka potraja liczbę naklejek za zakupy

Za co naklejki na Gang Mocniaków. Jakie produkty biorą udział w promocji?

Kolejnym sposobem na zdobycie dodatkowych punktów jest zakup owoców lub warzyw. W tym przypadku za każde wydane 69 zł na warzywa i owoce dostajemy dodatkową naklejkę. To jednak nie koniec możliwości zdobycia większej ilości naklejek na Gang Mocniaków.

Dodatkową jedną naklejkę otrzymamy także za każde wydane 69 zł na zakup produktów z oferty "Mocny Wybór". Dodatkową naklejkę dostaniemy też za zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł za każde wydane 69 zł. Warto jednak pamiętać, że dotyczy to wyłącznie produktów dostępnych w ofercie sklepu, które zostały oznaczone znakiem "Mocny wybór" lub "Kup i zyskaj extra naklejki". Sprawdź pełną listę produktów biorących teraz udział w akcji Kup i zyskaj extra naklejki oraz listę aktualnych produktów w ramach akcji Mocny Wybór.

Sposób na dodatkową naklejkę na Gang Mocniaków

Istnieje jeszcze jedna możliwość, aby zdobyć dodatkową naklejkę na Gang Bystrzaków, o której wiele osób może nie zdawać sobie sprawy. Chodzi o rozwiązanie quizu, który będzie dostępny w aplikacji Biedronki. Jak znaleźć quiz i dostać dodatkową naklejkę?

Aby wykonać quiz w aplikacji Biedronka należy uzyskać wcześniej kod uprawniający do jednorazowej próby rozwiązania quizu. Ten kod natomiast otrzymamy za dokonanie zakupów z kartą Moja Biedronka za minimum 69 zł. W tym przypadku należy jedynie przekroczyć ten próg. Dzienny limit to jeden kod na jedną kartę Moja Biedronka.

Biedronka: Kod do quizu Gang Mocniaków

Rozwiązanie quizu w aplikacji Biedronka umożliwia nam zdobycie dodatkowej naklejki Mocniaków jeden raz dziennie. Warto natomiast najpierw odpowiedzieć na pytanie, gdzie jest kod do quizu Gangu Mocniacków.

Kod do quizu Biedronki Gangu Mocniaków, zgodnie z regulaminem akcji, znajdziemy w niefiskalnej części paragonu fiskalnego potwierdzającego dokonanie zakupu. Zakupy te muszą opiewać jednak na kwotę wynoszącą minimum 69 zł. 

Quiz Gangu Mocniaków składa się z pięciu pytań. Jak zatem otrzymać dodatkową naklejkę Mocniaków za quiz? Według regulaminu Biedronki należy odpowiedzieć poprawnie na 4 z 5 pytań w quizie. W takim przypadku otrzymamy dodatkową naklejkę. Informacja o naklejce zostanie zapisana na Wirtualnej Karcie Lojalnościowej, przypisanej do Aplikacji Mobilnej, w której Kod został wpisany (aktywowany).

Dodatkowe naklejki na Mocniaki za zakupy w Biedronka Home – zasady

Pojawiła się nowa możliwość na zdobycie dodatkowych naklejek na Gang Mocniaków, która szczególnie spodoba się fanom sklepu online Biedronki, Biedronka Home. Jak dostać dodatkową naklejkę Mocniaków?

Za każde zakupy za minimum 69 zł zalogowany do Biedronki Home klient posiadający kartę Moja Biedronka otrzyma dwie naklejki, a każda wielokrotność 69 zł będzie premiowana kolejnymi dwoma. 

To jednak nie koniec! Można zyskać jeszcze więcej naklejek Mocniaków robiąc zkaupy w Biedronka Home. Zakup każdego produktu oznaczonego hasłem „BONUSOWA NAKLEJKA” będzie nagradzany przez sieć Biedronka jedną dodatkową naklejką. W tym katalogu pojawią się m. in. odzież, artykuły szkolne, zabawki dla dzieci oraz elektronika.

Jak odebrać naklejkę Mocniaków uzyskaną podczas zakupów w Biedronka Home? Jak czytamy w regulaminie, naklejki będą równocześnie – przed odbiorem w sklepie - zapisywane na karcie MB najpóźniej w ciągu 7 dni po otrzymaniu faktury za transakcję. Gdy naklejka zostanie zapisana na karcie MB kupujący otrzyma SMS z taką informacją. Akcja w sklepie Biedronka Home potrwa do 12.11.2023 r., odbiór naklejek będzie możliwy do 18.11.2023 r.

Za które produkty dodatkowa naklejka na Mocniaka [LISTA PRODUKTÓW]

Produkty w ramach oferty specjalnej, które w sklepach oznaczone są jako "Kup i zyskaj extra naklejki" będą zmieniać się na przestrzeni trwania akcji. Znamy pierwsze produkty, za które można dostać dodatkową naklejkę. Poniższa lista produktów biorących udział w promocji Gang Mocniaków obowiązuje od 16 do 21 października br.. Zakup produktów z oferty specjalnej oznaczonych w sklepie za minimum 10 zł to dodatkowa 1 naklejka za każde wydane 69 zł. 

Pełna lista produktów biorących udział w promocji specjalnej, która upoważnia do odbioru dodatkowej naklejki na Mocniaka poniżej:

 • Parówki Berlinki, 300 g
 • Kabanosy Tarczyński Exclusive, 105 g
 • Kabanosy Tarczyński, 95 g
 • Serek homogenizowany Danio Pouch, 120 g
 • Bulion Winiary, 160 g
 • Danie z makaronem Knorr 53 g-60 g
 • Sos Pudliszki, 500 g
 • Kawa ziarnista Tchibo Exclusive, 1 kg
 • Kawa ziarnista Jacobs Barista Editions, 1 kg
 • Kawa mielona Tchibo Exclusive, 250 g
 • Kawa mielona Prima Finezja, 500 g
 • Kawa mielona MK Café Premium, 500 g
 • Kawa rozpuszczalna Nescafé Classic, 200 g
 • Kawa rozpuszczalna Jacobs Krönung, 200 g
 • Woda mineralna lekko gazowana Muszyna Skarb Życia, 6x1,5 l
 • Czekoladki Merci, opak. 210/250 g
 • Ptasie Mleczko E.Wedel, 340 g
 • Praliny Toffifee, 200 g
 • Czekolada Wawel, 90-100 g
 • Królewskie Mleczko waniliowe Wawel, 300 g
 • Wafelek Knoppers, 5x25 g
 • Wafle Grześki 9+1, 10x36 g
 • Cukierki Trufle Wawel na wagę
 • Wafel w czekoladzie Dare, 50 g
 • Sok 100% Kubuś, 300 ml
 • Kubuś Play! jabłko-malina Woda&Owoce, 400 ml
 • Napój Kubuś Waterrr, 700 ml
 • Mus owoce dzieciństwa Kubuś baby, 120 g
 • Nan Optipro Nestlé, 650 g
 • Kosmetyki do włosów Taft, 150 ml/200 ml
 • Odżywka do włosów Pantene, 200 ml
 • Szampon do włosów Pantene, 400 ml
 • Dezodorant w spray’u Garnier Mineral, 200 ml
 • Dezodorant roll-on Garnier Mineral, 50 ml
 • Antyperspirant Dove, 200 ml
 • Dezodorant w spray’u NIVEA, 200 ml
 • Lekki krem do twarzy NIVEA Care 5w1, 100 ml
 • Krem koloryzujący Palette Permanent Naturals Color Creme, 1szt.
 • Kapsułki do prania Lovela, 12 szt.
 • Żel do golenia Gillette, 240 ml
 • Kapsułki do zmywarki Fairy, 17/20/27 szt.
 • Mleczko, 1,45 l lub proszek do prania Lovela, 1,3 kg
 • Płyn do płukania Lenor Parfumelle, 1,2 l Płyn do płukania Lenor, 1,6 l
 • Perełki zapachowe Lenor Beads, 210 g
 • Płyn do płukania Lenor Air Effect, 55 prań, 767 ml
 • Żel do toalet Domestos Zero Kamienia, 750 ml
 • Płyn do szyb Clin, 500 ml
 • Spray Cif Cleanboost, 750 ml
 • Przysmaki dla psa Rodeo Pedigree, 123 g
 • Przysmaki dla psa Pedigree Dentastix, 270 g
 • Przysmaki dla kota Dreamies Creamy, 30/40 g
 • Sucha karma dla kota Whiskas, 1,75 kg/1,9 kg
 • Karma dla kota w saszetkach Sheba, 4x85 g
 • Karma dla kota Sheba, 6x50 g

Biedronka dodatkowe naklejki za produkty [LISTA]

Akcja "Kup i zyskaj extra naklejki" to jedna z dwóch możliwości, które daje Biedronka, aby zyskać dodatkowe naklejki. Kolejną jest akcja promocyjna Mocny Wybór. Jeśli zatem zastanawiamy się, za co najwięcej naklejek w Biedronce można zyskać, warto rozpocząć od poniższej listy produktów. Analogicznie jak w przypadku akcji "Kup i zyskaj extra naklejki", tak samo w przypadku akcji Mocny Wybór możemy zyskać dodatkową naklejkę, jeśli kupimy produkty z oferty specjalnej za minimum 10 zł, a suma za całe zakupy wyniesie minimum 69 zł. Każda wielokrotność to dodatkowa naklejka w Biedronce. 

Za które produkty można dostać dodatkową naklejkę? Poniżej prezentujemy listę produktów biorących udział w akcji Mocny Wybór w okresie od 16 do 21 października 2023:

 • Zupa kapuśniak z pomidorami, 450 g
 • Filet z łososia atlantyckiego, porcja rodzinna, Marinero
 • Polędwiczki z mintaja Marinero Kids
 • Świeża dorada patroszona Marinero
 • Filety z dorsza atlantyckiego bez skóry, Marinero, 475 g
 • Bagietka z mąką gryczaną, 265 g
 • Jogurt skyr naturalny Fruvita, 700 g
 • Woda mineralna Polaris Sport, 6x750 ml
 • Sok pomidorowy 100% Riviva, 1 l
Biedronka dodatkowe naklejki za produkty w akcji Mocny Wybór (strona internetowa Biedronki)

Gang Mocniaków – zasady 2023

Jak podaje Biedronka, po spełnieniu wszystkich warunków za zakupy za kwotę 69 zł można zdobyć maksymalnie 6 naklejek na Gang Mocniaków.

Jak czytamy w regulaminie, za jedną transakcję w sklepie Biedronka można otrzymać maksymalnie 60 naklejek. Z akcji wyłączone są produkty i usługi standardowo wyłączane z akcji promocyjnych, tj.: napoje alkoholowe, wyroby tytoniowe, preparaty do żywienia początkowego, doładowania, w tym: kart telefonicznych, kart przedpłaconych i inne usługi. Naklejki będzie można odbierać do 18.11.2023 r.

Odbiór Mocniaków i książek będzie możliwy od 28.08.2023 do 2.12.2023 r. lub do wyczerpania zapasów.

Jak odebrać naklejki Gang Mocniaków z aplikacji?

W tegorocznej odsłonie akcji Gang Mocniaków w Biedronce naklejki można zbierać także na wirtualnej karcie lojalnościowej w ramach aplikacji Moja Biedronka. Taka sytuacja ma miejsce na przykład w sytuacji, w której rozwiążemy quiz Gangu Mocniaków, który upoważnia do odebrania jednej naklejki dziennie. Jak odebrać naklejki z aplikacji Moja Biedronka na Gang Mocniaków?

Jak czytamy w regulaminie akcji Gang Mocniaków, naklejki zebrane w ramach aplikacji można odebrać w sklepie. Nie trzeba wtedy dokonywać żadnych zakupów. Wystarczy pokazać kasjerowi voucher lub kartę lojalnościową lub podać numer telefonu przypisany do karty. Wtedy kasjer wyda naklejki na Gang Mocniaków, które zostały zebrane w ramach aplikacji.

Gang Mocniaków regulamin 2023

Tegoroczne zasady akcji z nowym gangiem w Biedronce różnią się od tych z poprzednich lat. Biedronka wprowadziła sporo nowych możliwości na pozyskanie dodatkowych naklejek na Mocniaki, a także zrezygnowała ze znanego z ubiegłego roku nagradzania klientów za poczynione oszczędności. 

foto: gazetka promocyjna (Biedronka)

foto: youtube.com