Biedronka potraja liczbę naklejek Gangu Mocniaków za zakupy. Jest jeden warunek

Biedronka potraja liczbę naklejek Gangu Mocniaków za zakupy. Jest jeden warunek

Akcja Gang Mocniaków w Biedronce powoli zbliża się do końca. W związku z tym sieć wprowadza specjalne promocje, które mają umożliwić klientom uzbieranie odpowiedniej liczby naklejek na Gang Mocniaków. W ramach najnowszej akcji można zgarnąć potrójną liczbę naklejek Gangu Mocniaków. Co trzeba zrobić?

Dodatkowe naklejki Gangu Mocniaków - listopad 2023

Biedronka daje klientom możliwość portojenia liczby naklejek Gangu Mocniaków, które dostają za zakupy w sklepach sieci. Przypomnijmy, że zgodnie z podstawowymi zasadami akcji Gangu Mocniaków, klienci dostają jedną naklejkę za każde wydane 69 zł w sklepie Biedronka. Obowiązuje jednak również sporo możliwości na zyskanie dodatkowych naklejek, o których piszemy więcej w artykule poświęconym akcji Gang Mocniaków

Jednak mimo tego, w najnowszej promocji Biedronka przeszła samą siebie. Detalista daje swoim klientom możliwość portojenia liczby naklejek Gangu Mocniaków. Stawia też warunki.

Jak dostać potrójną liczbę naklejek Gangu Mocniaków w Biedronce?

Potrojenie liczby naklejek Gangu Mocniaków to tymaczasowa akcja, która potrwa przez zaledwie dwa dni. Aby dostać dodatkowe naklejki trzeba zrobić zakupy w Biedronce w określonym terminie. 

Dokładnie chodzi o czwartek 9 listopada lub piątek 10 listopada. To jednak nie wszystko, aby dostać więcej naklejek zakupy w Biedronce musimy zrobić wieczorem, a dokładniej - pomiędzy 20:00 a 23:30. 

Akcja ma związek ze zbliżającym się 11 listopada. Sieć postanowiła wydłużyć godziny otwarcia sklepów Biedronka przed 11 listopada. Możemy zatem domyślać się, że najnowsza akcja promocyjna, w ramach której można zgarnąć dodatkowe naklejki Gangu Mocniaków, ma zachęcić klientów do odwiedzania sklepów wieczorową porą, aby rozładować ruch. 


foto: youtube.com/Biedronka

Reklama