Olbrzymi sukces akcji Gang Bystrzaków w Biedronce. Klienci odebrali już milion maskotek

Olbrzymi sukces akcji Gang Bystrzaków w Biedronce. Klienci odebrali już milion maskotek

Już milion maskotek towarzyszących akcji Gang Bystrzaków trafiło do klientów sieci Biedronka. A zbliża się ostatni moment, aby mieć szansę na ich otrzymanie, bo naklejki uprawniające do ich odbioru można zbierać tylko do soboty (19.11) włącznie. Do tej pory, dzięki akcji lojalnościowej Klienci Biedronki zaoszczędzili już ponad 520 mln zł.

Ostatnia szansa na otrzymanie naklejek w akcji Gang Bystrzaków. Ile trzeba ich zebrać?

Aby odebrać Bystrzaka, należy zebrać 50 naklejek w specjalnym albumie dostępnym w sklepie. Jeszcze większą popularnością cieszą się dwie części książki towarzyszącej akcji, której już ponad 605 tysięcy egzemplarzy trafiło do klientów sieci Biedronka.

Dodatkowo do 19.11 na książki obowiązuje specjalna promocja – 1+1 gratis. Cena za egzemplarz, przy zakupie 2 sztuk, wynosi 9,99 zł z kartą Moja Biedronka lub aplikacją i dodatkowo klient otrzyma 1 ekstra naklejkę. Odbiór Bystrzaków i książki będzie możliwy do 3.12.2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Jesteśmy na ostatniej prostej naszej tegorocznej akcji lojalnościowej. Naklejki, które pozwolą naszym klientom odebrać jej bohaterów i książkę opisującą ich przygody w walce z inflacją, można zbierać tylko do najbliższej soboty. Mamy nadzieję, że trójka pluszowych bohaterów - Dżi-Pi-Es, Skarbonita i Newton – usadowieni już na domowej półce będą przypominać, jak ważne jest oszczędzanie.

Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w sieci Biedronka

Która maskotka z Gangu Bystrzaków cieszą się największym zaintersowaniem?

Po którą z maskotek spośród trójki bohaterów gangu klienci sięgnęli w pierwszej kolejności? Do tej pory klienci najchętniej wybierają symbolizującego "bliskość" Psa Dżi-Pi-Esa, rekomendującego robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd. Na drugim miejscu jest Świnka Skarbonita, która odpowiada za finanse gangu, a podium zamyka Jabłko Newton stawiające na "jakość".

Jak zdobyć naklejki Gangu Bystrzaków?

Jak najszybciej zdobyć naklejki? Jeśli danego dnia klienci kupią jakiekolwiek świeże owoce lub warzywa z kartą Moja Biedronka lub aplikacją, odbiorą 1 dodatkową naklejkę Gangu Bystrzaków.

Do 19 listopada obowiązują też specjalne mechanizmy promocyjne dla posiadaczy aplikacji i karty Moja Biedronka. Za każde wydane 99 zł z kartą MB klienci otrzymają 1 dodatkową naklejkę. Natomiast jeśli w ciągu jednego tygodnia od poniedziałku do soboty zrobią zakupy w co najmniej 3 różne dni, otrzymają dwie dodatkowe naklejki.


Foto: mat. prasowe