Biedronka wydłuża godziny otwarcia i daje w sumie 20 piw za darmo

Biedronka wydłuża godziny otwarcia i daje w sumie 20 piw za darmo

Od 13.06 aż do środy 15.06, gratis otrzymać można łącznie do 20 butelek piwa. Ponadto dla wygody klientów, przed długim weekendem ponad 3 000 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych dłużej.

Ulubiona promocja na piwo wraca w nowej odsłonie. Od poniedziałku 13 czerwca do środy 15 czerwca klienci mogą skorzystać z wyjątkowej, codziennie innej oferty, by łącznie otrzymać gratis nawet do 20 butelek piwa przy zakupie 20 sztuk. Do spełnienia warunków promocji konieczne jest użycie karty Moja Biedronka lub nowej aplikacji mobilnej Biedronka.

Hardmade, Łomża, Carlsberg oraz Coca-Cola

Tylko w poniedziałek, 13.06, przy zakupie 5 sztuk wszystkich rodzajów butelek piwa butelkowego Hardmade 400 ml klient może otrzymać kolejne 5 sztuk gratis, jeśli w jego koszyku znajdzie się 10 butelek. Rabat wyniesie wartość 5 butelek i zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie butelki. Dostępne są do wyboru różne smaki, w tym takie jak „Raspberry Crush”, „Peach Ice Tea Crush” oraz „Pear Crush”, które można mieszać dowolnie. Łączny dzienny limit na jedną Kartę Moja Biedronka wynosi 10 butelek (5 gratis).

Natomiast we wtorek, 14.06, w promocji 5+5 gratis dostępne będzie piwo Łomża Jasne 500 ml w butelce bezzwrotnej. Mechanizm promocji pozostaje taki, jak dzień wcześniej — należy zakupić 10 butelek, wtedy przyznany zostanie rabat o wartości 5 z nich.

Biedronka promocja od 13.06 do 15.06 (inf. prasowa)

W środę, 15.06, bezpośrednio przed rozpoczęciem długiego weekendu gratis można otrzymać dwa razy więcej butelek niż w poprzednie dni, ponieważ przy zakupie na jednym paragonie 20 butelek piwa butelkowego Carlsberg, klient otrzyma 10 sztuk gratis. Do wyboru w ramach marki Carslberg są piwa typu Pilsner, Premium Export oraz piwo bezalkoholowe 0%. Butelki można mieszać dowolnie.

Od poniedziałku, 13.06 do środy 15.06 codziennie można nabyć napoje gazowane Coca-Cola, w wersji tradycyjnej lub bez cukru o pojemności 1,75L w wyjątkowej cenie 4,99 zł za butelkę przy zakupie 4 sztuk. Oferta obowiązuje przy wykorzystaniu karty Moja Biedronka lub aplikacji mobilnej Biedronka.

Wiemy, jakim szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się promocje na piwo i napoje przed takimi okazjami jak czerwcówka. Tym razem zdecydowaliśmy się, by codziennie, od poniedziałku do środy, oferować inny rodzaj piwa, tak by każdy smakosz mógł skorzystać z korzystnej oferty i atrakcyjnych cen.

Marta Walkiewicz, kupiec odpowiedzialna za ofertę piw w sieci Biedronka 

Godziny otwarcia

Przed długim weekendem, by każdy mógł zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze artykuły ponad 3 000 sklepów sieci Biedronka będzie czynnych do godz. 22:00 lub dłużej, w tym ponad 1800 co najmniej do godz. 23:00. W czwartek, 16.06, wszystkie sklepy sieci Biedronka będą nieczynne.

Regulamin oraz lista produktów objętych promocją dostępna w sklepach i na stronie biedronka.pl. Produkty dostępne do wyczerpania zapasów. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi akcjami.


Źródło: mat. prasowe

Reklama