Spółka Palikota rozbudowuje sieć sklepów. W planach 100 nowych placówek

Spółka Palikota rozbudowuje sieć sklepów. W&nbspplanach 100 nowych placówek

Manufaktura Piwa Wódki i Wina planuje zbudować sieć sklepów Tenczynek Świeże. Do końca 2023 roku ma powstać łącznie 100 placówek na terenie całego kraju.

Do końca lipca ruszy 20 nowych punktów w tym 4 w Warszawie. Zgodnie z przyjętą strategią Spółki do końca 2023 roku ma powstać łącznie 100 sklepów na terenie całej Polski. Tym samym, przebój rynkowy browaru w Tenczynku, piwo świeże, będzie dostępny dla niemal każdego zainteresowanego konsumenta.

Piwo Świeże dostarczane jest do punktów sprzedaży w nocy, tuż po zakończeniu warzenia (mat. prasowe)

Piwo Świeże z Tenczynka

Piwo Świeże jest niepoddawane procesowi pasteryzacji ani filtracji, co pozwala mu zachować wszystkie walory smakowe i zapachowe, tak cenione przez prawdziwych piwoszy. Drugą stroną jest bardzo ograniczony czas przydatności do spożycia oraz konieczność restrykcyjnych warunków transportu, zwłaszcza w ciepłe dni.

Świeże jest unikatem na rynku. Prosto z tanka po zakończeniu warzenia, w nocy, dostarczane jest własnym transportem Tenczyńskiej Dystrybucji do naszych punktów sprzedaży Tenczynek Świeże. Piwo nalewane do butelek przez sprzedawców gwarantuje niespotykane nigdzie indziej doznania.

Janusz Palikot, prezes Manufaktury Piwa Wódki i Wina S.A.

Sklep Tenczynek Świeże

"Nasze sklepy lokalizujemy w punktach, do których łatwo dotrzeć komunikacją miejską. Sprzedawcy to pasjonaci piwa, którzy mogą wiele opowiedzieć na temat sprzedawanych piw i innych alkoholi produkowanych w Tenczynku. Jeśli w danym dniu zabraknie danego gatunku piwa, następna dostawa jest dzień później. Bo Świeże jest naprawdę świeże. Nie przetrzymujemy piwa na kolejny dzień” – mówi Janusz Palikot.

Do końca 2023 roku liczba sklepów Tenczynek Świeże zwiększy się o 100 placówek (mat. prasowe)

Do tej pory funkcjonują już sklepy Tenczynek Świeże w Krakowie i Wrocławiu. Do końca lipca na mapie Polski pojawi się kolejne 20 punktów, w tym 4 w Warszawie: CH Arkady na ul. Solec, w Hali Koszyki, na ulicy Kaliny Jędrusik na Żoliborzu oraz na Mokotowie ul. Postępu.


Fot. mat. prasowe

Reklama