Piwo MYJEBONGA – zupełna nowość od Palikota i Wojewódzkiego

Piwo MYJEBONGA – zupełna nowość od Palikota i&nbspWojewódzkiego

MYJEBONGA to nowość w kategorii piwa, której kreatorami są Janusz Palikot oraz Kuba Wojewódzki. Piwo powstało w rezultacie poszukiwań niecodziennych połączeń. Nowość jest już dostępna w sieci Żabka.

Nowość w ofercie Browaru Tenczynek to połączenie wiśni, cytryny i grejpfruta, które tworzy orzeźwiającą falę smaku, nieznaną do tej pory na polskim rynku. MYJEBONGA to purpurowo-różowe piwo typu lager o mocy 4,5% alkoholu.

MYJEBONGA dla każdego znaczy coś innego

Jak pisze producent, MY-WY-JEBONGA oznacza życie po swojemu, na własnych zasadach, bez cienia złych emocji. Jego nazwa, jak komentuje Janusz Palikot, powstała jako zabawa słowem. "MY – JEB – ON – GA. Dla każdego znaczą coś innego. I bardzo dobrze. Chcemy dawać radość. I dajemy. WY marzycie, MY warzymy" – mówi kreator i jeden z twórców renesansu Browaru Tenczynek.

Unikalny koncept. Zmieniająca się butelka

Za projekt logotypu oraz grafiki na butelce MYJEBONGA w kolorze fluorescencyjnej zieleni i bieli korespondującymi z kolorem piwa w zgrabnej butelce odpowiada Tomasz „Waciak" Wójcik, który zaprojektował również szatę graficzną produktów BUH z suszem konopnym. Butelka jest zamknięta czarnym, odkręcanym kapslem.

Jak zdradza Kuba Wojewódzki, już sama butelka jest zaproszeniem do zabawy. Po wypiciu zawartości zmienia się bowiem barwa napisów.

MYJEBONGA to piwo, które wpłynie pozytywnie na Twoje życie. Sama butelka jest już zaproszeniem do zabawy. Po wypiciu napisy na butelce zmieniają barwę na kolor biały, stając się prawie niewidocznymi. Co to oznacza? Dla każdego coś innego. I oto chodzi. Bo każdy może wymyślić i zorganizować przestrzeń wokół siebie według własnej woli i pomysłu. Nic nie jest narzucone, nic nie jest do końca oczywiste. MYJEBONGA przeniesie Ci w inny wymiar.

Kuba Wojewódzki, współtwórca konceptu MYJEBONGA

Piwo MYJEBONGA dostępne wyłącznie w sklepach Żabka

Nowość od Browaru Tenczynek jest dostępna w sprzedaży od 15 kwietnia. Piwo zamknięte jest w butelce o pojemności 330 ml i kosztuje 5,99 zł. Firma podpisała umowę na wyłączność z Żabką, więc MYJEBONGA będzie można zakupić jedynie w sklepach sieci oraz na stronie https://browar-tenczynek.pl.


Fot.: mat. prasowe