Kolejne 6 sklepów Biedronka na mapie Polski

Biedronka jeszcze przed majówka otwiera nowe sklepy w sześciu miejscowościach i wznawia pracę kolejnej zmodernizowanej placówki. Największy z nowootwartych sklepów liczy 760 mkw. 

Podczas gdy wiele osób planuje wypoczynek w zbliżającą się majówkę, Biedronka nie zwalnia tempa i otwiera kolejne nowe placówki. Sieć otwiera 6 nowych sklepów w miejscowościach: Rakszawa, Kikół, Lubień Kujawski, Łysomice, Garbatka Letnisko i Trzemeszno. Z kolei klienci sklepu przy ulicy Lipskiej 40A w Zamościu będą mogli cieszyć się jego nową odsłoną,​ sklep przeszedł bowiem remont.

Nowe sklepy Biedronki (mat. prasowe)

Nowe sklepy Biedronka

Nowe sklepy Biedronki w województwach podkarpackim, kujawsko-pomorskim, mazowieckim i wielkopolskim spełniają najwyższe standardy sieci Biedronka. Posiadają wygodne, jasno wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami czy kosmetykami, szerokie alejki, a także bardzo intuicyjny rozkład produktów.

Jako sklepy w formacie 3.0 wyróżniają się zastosowaniem najnowocześniejszych ekologicznych rozwiązań, w tym urządzeniami chłodniczymi wykorzystującymi przyjazny dla środowiska gaz naturalny CO2​​​​​ oraz oświetleniem LED. Nowe placówki zatrudnią łącznie ponad 100 pracowników i zajmują powierzchnię ok. 4000 mkw. Największy z nowych sklepów znajduje się w Łysomicach, jego sala sprzedaży wynosi 760 mkw.

Placówki w miejscowościach Garbatka Letnisko, Rakszawa, Łysomice, Kikół, Lubień Kujawski zostały wyposażone w ladę tradycyjną, przy której klienci mogą kupić mięsa, wędliny i sery na wagę. Co ważne, część tych produktów pochodzi od lokalnych dostawców. Przy ladzie tradycyjnej można poprosić o próżniowe zapakowanie danego produktu czy zmielenie mięsa.

Sieć sklepów Biedronka nie zwalnia tempa. Kolejne otwarcia są prawdziwym powodem do dumy, wychodzimy bowiem naprzeciw potrzebom coraz większej ilości osób. Każdego dnia dokładamy wszelkich sił, aby klienci byli z nas zadowoleni i wracali na kolejne zakupy. Nadal obowiązuje nasza akcja "Tarcza Biedronki Antyinflacyjna", która daje klientom gwarancję, że ceny ponad 150 najczęściej kupowanych produktów są najniższe na rynku. Dodatkowo Biedronka złożyła zapewnienie, że do końca czerwca ich ceny nie wzrosną.

Marek Ryński, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci sklepów Biedronka

Promocje w nowych sklepach Biedronki

Na klientów nowo otwartych sklepów sieci Biedronka czekają atrakcyjne promocje. Wybrane produkty mięsne i owoce zakupić można w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Przykładowo, klienci mogą skorzystać z wyjątkowych promocji, jak tańsza o 48% ćwiartka kurczaka w cenie 4,49 zł/kg czy pomarańcze deserowe przecenione o ​65% dostępne w cenie 1,99 zł/kg. Co więcej, przy zakupie dwóch opakowań papieru toaletowego marki własnej Queen (opakowanie składające się z ośmiu rolek) cena za jedno z nich wyniesie 5,99 zł.

Na klientów sklepu w Trzemesznie i Łysomicach czeka m.in. promocja na artykuły przemysłowe (w tym zabawki i tekstylia). Przy zakupie dwóch produktów na jednym paragonie, klient otrzyma 30% rabat na każdy z nich. Promocje obowiązują do 2 maja br. lub do wyczerpania zapasów.

Lista nowych sklepów sieci Biedronka

  • Rakszawa, ul. Rakszawa 207  
  • Kikół, ul. Rypińska 4A
  • Lubień Kujawski, ul. Narty 41  
  • Łysomice, ul. Warszawska 40D  
  • Garbatka Letnisko ul. Jana Kochanowskiego 6A  
  • Trzemeszno, ul. Foluska 6B

Fot. mat. prasowe (Biedronka)