Kanał Sportowy w Biedronce. W sklepach pojawią się limitowane produkty

Kanał Sportowy w Biedronce. W sklepach pojawią się limitowane produkty

Biedronka rusza z kolejną kolaboracją. Tym razem z Kanałem Sportowym. Od poniedziałku 25 kwietnia we wszystkich sklepach Biedronka pojawią zestawy naczyń do piwa w opakowaniach sygnowanych logiem Kanału Sportowego. A jak mówi Biedronka, to dopiero początek współpracy.

Mateusz Borek, Michał Pol, Tomasz Smokowski, Krzysztof Stanowski – to twarze Kanału Sportowego, który na YouTubie zrzesza już blisko 900 tys. subskrybentów. Jak pisze w gazetce promocyjnej Biedronka, jest to "najbardziej zasięgowe medium sportowe, które zrzeszcza najlepszych dziennikarzy i ludzi, którzy kochają sport".

Szklanki do piwa sygnowane Kanałem Sportowym w Biedronce – do kiedy będą dostępne?

Kanał Sportowy zyskuje coraz większą popularność. Nic więc dziwnego, że po m.in. Ekipie Friza, przyszedł czas na kolejną kolaborację.

W sklepach Biedronka już od poniedziałku pojawią szklanki i kieliszki do piwa w opakowaniach sygnowanych Kanałem Sportowym.

Jak informuje sam Kanał Sportowy na Twitterze, oferta jest limitowana i ograniczona czasowo. Do kiedy będzie można kupić szklanki lub kieliszki do piwa?

 

Według gazetki promocyjnej Biedronki, produkty sygnowane Kanałem Sportowym będą obecne w sprzedaży do środy 11 maja lub do wyczerpania zapasów. Mając na względzie poprzednie kolaboracje Biedronki ze znanymi postaciami, bardziej prawdopodobny zdaje się być drugi scenariusz.

Szklanki Kanału Sportowego w Biedronce – dostępne zestawy

W ramach współpracy Biedronki z Kanałem Sportowym powstały 3 zestawy, w których znajdują się szklanki lub kieliszki do piwa. Na opakowaniu sygnowanym logiem Kanału pojawią się kreskówkowe podobizny frontmanów Kanału Sportowego – Borka, Pola, Smokowskiego i Stanowskiego. 

W sprzedaży pojawią się trzy zestawy do wyboru: 

  • komplet 3 szklanek do piwa o pojemności 665 ml,
  • komplet 4 kieliszków do piwa o pojemnosci 400 ml,
  • komplet 4 kieliszków do piwa o pojemności 410 ml.

Poza kompletami, klienci Biedronki będą mogli także zakupić pojedynczą szklankę do piwa o pojemności 510 ml wykonaną ze szkła bezołowiowego. 

Kanał Sportowy w Biedronce. Cena zestawów szklanek

Wszystkie trzy zestawy Kanału Sportowego w Biedronce będą miały taką samą cenę. Zarówno komplet szklanek, jak też dwa komplety kieliszków będą kosztowały 29,99 zł za opakowanie. Oznacza to, że jedna szklanka w zestawie kosztuje 9,99 zł, zaś jeden kieliszek 7,50 zł.

Z kolei szklanka do piwa, dostępna w sprzedaży na sztuki, będzie kosztowała 3,99 zł.

Gazetka promocyjna Biedronki (biedronka.pl)

W planach kolejne produkty od Kanału Sportowego

Jak informuje Kinga Papiernik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka, szklanki do piwa w opakowach sygnowanych logiem Kanału Sportowego to dopiero początek relacji".

W ofercie znalazły się na razie szklanki w dedykowanych opakowaniach, natomiast pracujemy nad rozszerzeniem tej kooperacji o takie produkty jak ubrania, bidony czy kubki.

Kinga Papiernik, dyrektor kategorii w sieci Biedronka

Fot.: @Sportowy_Kanal/Twitter

Reklama