Biedronka też wprowadza promocję na piwo. Przed majówką 12+12 piw gratis

Biedronka też wprowadza promocję na&nbsppiwo. Przed majówką 12+12 piw gratis

Majówka to zwykle czas pikników, wypoczynku na świeżym powietrzu i wspólnego grillowania. A także... specjalnych akcji promocyjnych w sieciach handlowych. W ofercie sieci Biedronka znajdą się nie tylko typowo grillowego produkty, ale również jednodniowa promocja na piwa.

Majówka 2022 w Biedronce. Specjalna oferta grillowa

Od 28 kwietnia do 2 maja br. w ofercie sklepów Biedronka znajdą się ulubione grillowe produkty Polaków marki Czas na Grill jak np. karkówka grillowa w cenie 15,99 zł za kilogram przy zakupie z kartą Moja Biedronka, boczek grillowy w stylu amerykańskim w cenie 6,99 zł za opakowanie czy zestaw grillowy wieprzowy w marynacie składający się z szynki, karkówki oraz boczku w cenie 26,99 zł za kilogram.

Dodatkowo wszystkie produkty marki Madero od 28 kwietnia można nabyć w promocji 1+1 gratis przy zakupie z kartą Moja Biedronka. Produkty niezbędne na grilla można mieszać dowolnie. Do wyboru są różne rodzaje ketchupów, sos czosnkowego, sos steakhouse, sos jogurtowy czy musztardy dijon lub francuska.

Promocja piwna w Biedronce. 12+12 piw gratis

Biedronka z okazji majówki przygotowała prawdziwą promocyjną bombę. Tylko w piątek, 29 kwietnia wybrane piwa w butelkach bezzwrotnych można nabyć w znanej promocji 12+12.

Przy zakupie 24 butelek naliczony zostanie rabat o wartości 12 najtańszych butelek (a gdy są w tej samej cenie – o wartość 12 z nich). Rabat zostanie rozłożony proporcjonalnie na wszystkie kupowane butelki promocyjne. Piwa wymienione wyżej można mieszać dowolnie.

Z promocji można skorzystać tylko raz: 12 piw za darmo przysługuje po zeskanowaniu przy kasie ważnej karty Moja Biedronka. Oferta obowiązuje wyłącznie 29 kwietnia 2022 r. lub do wyczerpania zapasów.

Na które piwa obowiązuje promocja w Biedronce?

Dyskonter poinformował, że promocja 12+12 piw gratis obowiązuje na wybrane marki piw. Dotyczy to wyłącznie piw w butelkach bezzwrotnych mare:

 • Heineken,
 • Carlsberg,
 • Pilsner Urquell,
 • Corona,
 • Desperados,
 • Lech Free,
 • Somersby,
 • Captain Jack,
 • Beck’s,
 • Žatecký,
 • Żywiec.

Rozszerzenie systemu kaucyjnego

Biedronka rozszerza przed majówką swój system kaucyjny dla butelek zwrotnych po piwach. Do grona dotychczasowych produktów przyjmowanych przez sieć, czyli piw Żywiec Jasne Pełne, Warka Classic, Harnaś Jasne Pełne, Kasztelan Niepasteryzowane, dołączają dwie kolejne marki tj. Tyskie Gronie i Lech Premium. 6 rodzajów piwa w butelkach zwrotnych można zwracać w 3150 placówkach na terenie całego kraju. Więcej informacji o systemie kaucyjnym Biedronki można znaleźć w informacji prasowej dostępnej tutaj.


Fot.: mat. prasowe

Reklama