Kolejny sklep pod szyldem Chorten w Polsce. Będzie otwarty też w niedziele

Kolejny sklep pod szyldem Chorten w Polsce. Będzie otwarty też w niedziele

Grupa Chorten wywodzi się z województwa podlaskiego i to właśnie w Białymstoku działa najwięcej placówek pod logo z drzewkiem dębu. Takich punktów jest blisko 100. Najnowszy z nich mieści się w centrum miasta.

W Białymstoku mamy najwięcej sklepów partnerskich, ale cały czas widzimy pole do rozwoju. Pojawiają się nowe osiedla mieszkaniowe, a na nich nasze placówki. Partnerzy chętnie wybierają nasz model współpracy ze względu na dużą niezależność i elastyczność, jak też na wynegocjowane przez nas warunki handlowe u producentów i dystrybutorów.

Sylwia Olechno, dyrektor generalny Grupy Chorten

Mieszkańcy rozbudowujących się Apartamentów Jagiellońskich, jak też spacerowicze mogą od teraz robić zakupy w sklepie Spox pod szyldem Chortenu. Placówka przy ul. Jurowieckiej 15 ma 60 mkw. powierzchni i można w niej zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne produkty spożywcze. Są lody i przekąski, napoje, alkohole i piwa. Na zgłodniałych czekają specjalne spox-dogi, kanapki czy zapiekanki. Można też napić się aromatycznej kawy.

Apartamenty Jagiellońskie, Jurowiecka 15, Białystok – pod tym adresem w nowym brandingu Grupy Chorten działa sklep Spox (fot: mat. prasowe)

Sklep Spox zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 24:00. W soboty oraz w każdą niedzielę czeka natomiast na klientów od 9:00 do 24:00.

Z Polską Grupą Sklepów Spożywczych Chorten, która powstała w 2009 roku, współpracuje obecnie niemal 2300 punktów partnerskich na terenie całego kraju.


Foto: mat. prasowe

Reklama