Kolejny sklep pod szyldem Grupy Chorten otwarty. W planach dalsza ekspansja

Kolejny sklep pod szyldem Grupy Chorten otwarty. W planach dalsza ekspansja

W Lublinie został otwarty kolejny sklep pod szyldem Grupy Chorten. Nowa placówka współpracuje z Polską Grupą Sklepów Spożywczych, dołączając tym samym do blisko 200 sklepów partnerskich w samym Lublinie i około 2150 w całej Polsce.

Nowy punkt pod szyldem Grupy Chorten działa już od soboty 22 stycznia przy jednej z ważniejszych arterii Lublina – ulicy Głębokiej 10/12. Placówka liczy 110 mkw. Klienci znajdą w niej wszystkie kategorie spożywcze. 

Sklep przy ulicy Głębockiej w Lublinie działa już o soboty, 22 stycznia. 

To nasza kolejna placówka partnerska w tym mieście. Cieszymy się, że coraz więcej niezależny detalistów nawiązuje z nami współpracę.

Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten

Dzięki stoisku partnerskiemu JBB Bałdyga klienci nowej placówki w Lublinie znajdą w niej bogatą ofertę wędlin i mięs. Jest nabiał, przetwory, mrożonki, lody czy przekąski. Klienci mogą też kupić świeże pieczywo, warzywa i owoce. Są napoje, piwa i inne alkohole. Jest też dział z chemią gospodarczą. Sklep czeka na klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-22:00.

Grupa Chorten wkracza do kolejnych miast

Placówka przy ul. Głębokiej to 17 sklep współpracujący z Grupą Chorten w Lublinie. W całym województwie lubelskim Polska Grupa Sklepów Spożywczych ma obecnie dokładnie 189 punktów partnerskich.

Przeczytaj też: 

Z kolei w makroregionie Południowa i Wschodnia Polska, obejmującym województwa: lubelskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, część mazowieckiego, jest ich 400. Niedługo pojawią się kolejne, m.in. pierwszy sklep pod logo z drzewkiem dębu w Krakowie.

W końcówce ubiegłego roku pod naszym logo zaczęła działać pierwsza placówka w Łodzi. Teraz wkraczamy do kolejnego dużego miasta, w którym dotychczas nie byliśmy obecni. Chcemy wspierać polskich kupców, oferujemy im bardzo dobre warunki handlowe u producentów i dystrybutorów.

Krzysztof Pakuła, prezes Grupy Chorten

Polską Grupę Sklepów Spożywczych założyło 13 właścicieli 20 sklepów z województwa podlaskiego. Obecnie ma ona zasięg ogólnopolski i współpracuje z nią około 2150 placówek.

Reklama