Chorten z planami ekspansji w Małopolsce. Otwarto pierwszy sklep w Krakowie

Chorten z planami ekspansji w Małopolsce. Otwarto pierwszy sklep w Krakowie

Dżinn Market to pierwsza placówka w Krakowie, która weszła do Grupy Chorten, a 11 marca nastąpiło jej oficjalne otwarcie pod nowym szyldem. Sklep przy ul. Borsuczej 12 ma blisko 250 mkw. powierzchni handlowej.

Małopolska to województwo, w którym Grupa Chorten prowadzi ekspansję od ponad roku, w tym regionie ma już ponad 70 współpracujących placówek partnerskich. Natomiast w stolicy regionu Dżinn Market jest pierwszym punktem, którego właściciele postanowili rozwijać się dalej w Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten. Sklep ma długą tradycję handlową i jest doskonale znany mieszkańcom krakowskiego osiedla Cegielniana.

Sklep Dżinn Market w Krakowie został już otwarty pod szyldem Chorten (mat. prasowe)

Klienci robią u nas zakupy już od 27 lat, są przyzwyczajeni do naszej oferty i nazwy Dżinn Market, a współpraca z Grupą Chorten da nam m.in. możliwość uzyskania lepszych warunków handlowych.

Patrycja Krzak, prezes odpowiadająca za zarządzanie sklepem przy ul. Borsuczej 12

Pierwszy sklep pod szyldem Chorten w Krakowie

Sklep zatrudnia 18 pracowników, jest tu prawie 250 m kw. powierzchni handlowej. Klienci znajdą w placówce wszystkie kategorie ogólnospożywcze, świeże pieczywo, owoce i warzywa, duży wybór piw i trunków wysokoprocentowych. Punkt pracuje od poniedziałku do piątku w godz. 7-21, a w soboty od 7.30 do 19.30.

Bardzo zależy nam na rozwoju grupy sklepów w tym regionie, ponieważ widzimy tu spory potencjał konsolidacji z właścicielami polskich placówek, którzy z jednej strony cenią sobie niezależność, a z drugiej chcą korzystać z naszych preferencyjnych warunków wynegocjowanych u producentów i dystrybutorów dla blisko 2500 kupców.

Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten