Nowy branding Grupy Chorten - zobacz sklep w Łodzi

Łódź, ul. Łąkowa 19 – pod tym adresem znajduje się pierwszy w tym mieście sklep w nowym brandingu Grupy Chorten. Placówki współpracujące z Polską Grupą Sklepów Spożywczych są w każdym regionie kraju.

W 2020 roku Grupa Chorten osiągnęła zasięg ogólnopolski, ale nadal na handlowej mapie kraju są miejscowości, w których nie ma sklepów pod logo z drzewkiem dębu. Taką białą plamą była dotychczas m.in. Łódź. Teraz to się zmieniło.

Placówka przy ul. Łąkowej 19 w Łodzi z nowym brandingiem.

Placówka w Łodzi

Współpracę z Polską Grupą Sklepów Spożywczych nawiązali właściciele obiektu przy ul. Łąkowej 19. Placówka, w końcówce grudnia, przeszła duży remodeling i klienci mogą już w niej robić zakupy. Oferta sklepu jest bardzo bogata. Na ponad 110 m kw. do wyboru są wszystkie kategorie spożywcze od nabiału, przez przetwory, po mrożonki. Jest oferta mięsno-wędliniarską, są świeże owoce i warzywa, pieczywo, chemia gospodarcza czy dział alkoholowy. Klienci są obsługiwani przy dwóch stoiskach kasowych. Obiekt jest czynny od poniedziałku do soboty.

Pierwsze sklepy w danym mieście, regionie stają się naszymi ambasadorami. Liczymy na ciągły rozwój. Grupa Chorten została założona przez właścicieli sklepów i dla właścicieli sklepów, to ma decydujący wpływ na nasze działania. Interes właściciela sklepu jest dla nas niezwykle istotny. Naszym partnerom oferujemy bardzo dobre warunki handlowe u producentów i dystrybutorów.

Sylwia Olechno, dyrektor generalna Grupy Chorten

Nowe sklepy Chorten

W 2021 roku do Grupy Chorten dołączyło blisko 200 nowych sklepów partnerskich. Były to placówki już wcześniej obecne na rynku, jak też takie, które dopiero rozpoczynały swą działalność. Kilkanaście otwarć zupełnie nowych punktów miało miejsce w makroregionie Grupy Chorten Centralna Polska.

W województwach łódzkim, świętokrzyskim i południowej części mazowieckiego z Polską Grupą Sklepów Spożywczych współpracuje obecnie około 300 detalistów. Niemal 50 z nich zdecydowało się podpisać umowy w ubiegłym roku. Były to placówki o zróżnicowanej powierzchni, od marketów, przez średniej wielkości delikatesy, po punkty małoformatowe. Były to sklepy ogólnospożywcze, jak i specjalistyczne – mięsne i alkoholowe.

MakMarket i sklep Duet

Nowoczesna placówka, MakMarket, o powierzchni 400 m kw. pod szyldem Grupy Chorten została otwarta w miejscowości Kowala-Stępocina. Również w powiecie radomskim (Nowy Jasieniec Iłżecki) rozpoczął działalność sklep Duet, który na prawie 200 m kw. oferuje bardzo szeroki asortyment. Współpracę z Polską Grupą Sklepów Spożywczych rozpoczęły też m.in. nowe punkty w Radomiu, Bełchatowie czy Ostrowcu Świętokrzyskim. Niemal codziennie podpisywane są nowe umowy partnerskie.

Naszym celem jest wspieranie sklepów z polskim kapitałem w całym kraju. Tylko dzięki konsolidacji właściciele tych placówek mogą skutecznie konkurować z zagranicznymi sieciami.

Z Grupą Chorten współpracuje obecnie prawie 2150 sklepów partnerskich.

 

Reklama