Biedronka otwiera 5. sklep w Przemyślu. Placówka będzie otwarta w niedziele

Biedronka otwiera 5. sklep w Przemyślu. Placówka będzie otwarta w niedziele

Biedronka otwiera zmodernizowany sklep w Przemyślu. Placówka będzie otwarta 7 dni w tygodniu, aby zapewnić w tym szczególnym czasie produkty podstawowej potrzeby. W związku z wojną w Ukrainie, ceny wybranych towarów w sklepie obniżono nawet o 60% do 13 marca br.

Sieć Biedronka, w tym szczególnym czasie, wspiera lokalne społeczności. Jednym z kluczowych działań sieci jest zapewnienie dostępności produktów podstawowej potrzeby, zwłaszcza w regionach, gdzie napływają uchodźcy z Ukrainy. 10 marca sieć Biedronka otworzyła po remoncie sklep w Przemyślu przy ul. Lwowskiej 17a. Będzie to jeden z 300 sklepów sieci na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu otwartych w niedziele, zgodnie z zaleceniem polskiego rządu.

Piąta Biedronka na mapie Przemyśla

Otwarty po remoncie sklep w Przemyślu to piąta placówka sieci Biedronka w tej miejscowości. Aby zakupy były szybkie i wygodne, wyposażono go w 8 kas, w tym 4 samoobsługowe. Do dyspozycji klientów będzie także niemal 30 pracowników, który w razie potrzeby pomogą w zakupach. W dniu otwarcia klienci mogą liczyć na poczęstunek oraz promocyjne ceny na produkty takie jak owoce, mięso, sery, czekolada i wybrane artykuły chemiczne.

Województwo podkarpackie to jeden z regionów, w których obecnie jest zwiększone zapotrzebowanie na produkty podstawowej potrzeby. W tym szczególnym czasie możemy poprawić komfort zakupowy klientów, dodając kolejną placówkę do listy przygranicznych sklepów.

Dawid Śrama, dyrektor operacyjny w sieci Biedronka

Biedronka w Przemyślu przy ul. Lwowskiej 17a to jeden z kilkudziesięciu przygranicznych sklepów, w których ceny najważniejszych artykułów zostały znacznie obniżone. Wszystko po to, aby osoby przekraczające granicę mogły zaopatrzyć się w podstawowe produkty w jak najniższych cenach.  Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do 13 marca br. wybrane artykuły spożywcze i higieniczne dostępne będą w sklepie 30% taniej, cenę najpopularniejszego pieczywa obniżono natomiast aż o 60%.

Sklep Biedronka w Przemyślu przy ul. Lwowskiej 17a będzie otwarty dla klientów od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:00 do 23:30 oraz w niedziele od 8:00 do 20:00.

Reklama