300 sklepów Biedronka będzie otwarte w niedzielę niehandlową

300 sklepów Biedronka będzie otwarte w niedzielę niehandlową

W odpowiedzi na apele władz państwowych, w obliczu wzmożonego zapotrzebowania na produkty pierwszej potrzeby dla uchodźców oraz społeczności województw graniczących z Ukrainą wszystkie 300 sklepów sieci Biedronka w województwach podkarpackim i lubelskim czynnych będzie również w niedzielę 6 marca.

Biedronka otwiera swoje sklepy w niedziele 6 marca 2022

Ostatnie dni charakteryzują się wzmożonym popytem na produkty pierwszej potrzeby, w sklepach sieci Biedronka znajdujących się na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Wynika to zarówno z zainteresowania osób samodzielnie pomagających uchodźcom, jak i samych potrzebujących, którzy dotarli już do Polski.

Skala kryzysu humanitarnego w Ukrainie rośnie z minuty na minutę, dlatego dodajemy kolejne cegiełki do już prowadzonych działań pomocowych. Dzięki otwarciu 300 naszych placówek także w najbliższą niedzielę, w dwóch aktualnie najbardziej newralgicznych regionach kraju będzie można zaopatrzyć się m.in. w niezbędne produkty pierwszej potrzeby.

Paweł Włodarczyk, dyrektor operacyjny Makroregionu Południe w sieci Biedronka

Lista wszystkich 300 sklepów sieci Biedronka w województwie podkarpackim oraz lubelskim wraz z adresami i godzinami otwarcia znajduje się w tutaj. Zdecydowana większość placówek będzie otwarta w godzinach 9:00-20:00.

Już wcześniej Biedronka w ramach udzielanego wsparcia obniżyła 1 marca br. ceny blisko 50 najważniejszych artykułów żywnościowych i higienicznych o 30%, a pieczywa nawet o 60%. Niższe ceny dostępne są do 13 marca w 43 przygranicznych placówkach.

Lista sklepów objętych promocją wraz z produktami i wykazem cen znajduje się tutaj.

Od 4 marca klienci Biedronki mogą także zaangażować się w akcję pomocową w trakcie codziennych zakupów. Sposoby są dwa: wpłata finansowa podczas płacenia w kasach tradycyjnych oraz samoobsługowych albo dołączenie do organizowanej wspólnie z Bankami Żywności zbiórki produktów pierwszej potrzeby.

Sprawdź, które sklepy też będą otwarte w niedziele tutaj.

Reklama