InPost nawiązał strategiczne partnerstwo z OLX

Umowa pomiędzy InPost i OLX została podpisana na okres 5 lat. W tym czasie użytkownicy popularnej platformy otrzymają dostęp do sieci 16 tys. Paczkomatów® InPost w kraju.

 

To kolejna ważna umowa InPost. Firma zakłada, że już w pierwszym roku współpracy odnotuje istotne wolumeny kierowane do Paczkomatów®. Strategiczne partnerstwo w zakresie logistyki przesyłek dostępnych dla użytkowników serwisu ogłoszeniowego OLX zostało przypieczętowane podpisaniem umowy na okres 5 lat. 

Nasza infrastruktura jest w pełni przygotowana na obsługę zwiększonego ruchu, gdyż tylko w ubiegłym roku zrealizowaliśmy olbrzymi program inwestycyjny kończąc rok z liczbą ponad 16 tysięcy Paczkomatów®. Wciąż jednak mamy jeszcze przestrzeń dla kolejnych tego typu umów i strategicznych partnerstw.

Rafał Brzoska, prezes InPost

OLX jest serwisem ogłoszeniem obecnym w Polsce od 2014 roku. Od niedawna użytkownicy mogą skorzystać z usługi Przesyłka OLX, która umożliwia bezpieczne kupowanie i sprzedawanie produktów z dostawą. Do obecnych partnerów OLX, Poczty Polskiej i Sendit, dołączył także InPost.

Usługa Przesyłek OLX cieszy się coraz większą popularnością. Opcja ta dostępna jest już w ponad połowie czyli niemal 13 mln ogłoszeń obecnych na naszej platformie. Cieszymy się na partnerstwo z InPost. To kolejny krok w realizacji naszego celu, którym jest dostarczanie użytkownikom komfortowych rozwiązań.

Michał Malewski, general manager OLX

Źródło: informacja prasowa

Reklama