Zmiany w zarządzie Integer.pl – grupy zarządzającej działalnością InPost

Zmiany w zarządzie Integer.pl – grupy zarządzającej działalnością InPost

Do zarządu Integer.pl – spółki zarządzającej działalnością Grupy InPost w Polsce – dołączyła Dagmara Brzezińska, która wcześniej pracowała w Allegro. 

Dagmara Brzezińska będzie odpowiedzialna w Integer.pl za wzmocnienie obszaru sprzedaży, w tym sprzedaż krajową, klientów międzynarodowych, SME, obsługę klientów, procesy doskonalenia sprzedaży, a także wsparcie sprzedaży i implementację nowych produktów.

Chciałbym przywitać Dagmarę Brzezińską na pokładzie naszej firmy. Liczymy na wzmocnienie naszych kompetencji w obszarze sprzedaży, obsłudze klientów krajowych i międzynarodowych oraz implementacji nowych produktów. To olbrzymie wyzwanie ale także szansa na pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży nowoczesnej logistyki w Europie

Rafał Brzoska, prezes zarządu Grupy

To już kolejne przejście z Allegro w tym miesiącu. 8 grudnia br. do zespołu InPost Fresh dołączył Marcin Dakowski, który wcześniej odpowiedzialny był w Allegro za ebilet.pl.

Integer.pl został założony w 1999 roku przez Rafała Brzoskę jako firma zajmująca się kolportażem ulotek. Od tamtego czasu grupa kapitałowa wprowadziła na rynke Paczkomaty InPost, a w 2015 roku rozszerzyła działalność także o usługi kurierskie. Firma od 2017 roku należy do amerykańskiego funduszu Advent International.

Dagmara Brzezińska do Integer.pl przeszła z Allegro

Dagmara do końca września 2021 roku zajmowała stanowisko Commercial Category Management Director oraz wcześniej Market Segment Director (Health & Beauty, Sport, Kids, Supermarket) w Allegro, gdzie rozwijała z sukcesem dział komercyjny odpowiadający za tworzenie oferty na platformie Allegro.pl. Odpowiadała tam również za współtworzenie rozwiązań technologicznych na ścieżce zakupowej konsumenta jako Head of Consumer Business Unit.

Wcześniej pracowała jako Country Manager na Polskę, rozwijając platformę kosmetyczną iperfumy.pl (obecnie notino.pl), gdzie przeszła z firmy Unilever. Natomiast w Unileverze pełniła rolę Dyrektora Marketingu dywizji kosmetycznej i zasiadała w zarządzie operacyjnym Unilever dla Polski i Bałtyków.

Wcześniej przez 6 lat pracowała w firmie L’Oreal w Polsce oraz w Danii. Swoją karierę zaczynała w British American Tobacco na stażu menedżerskim oraz w firmie Coty. Orędowniczka diversity&inclusion w biznesie.

Jest absolwentką SGH na wydziale Finansów i Bankowości, absolwentką The Chartered Institute od Marketing w Londynie (CIM) oraz Studiów Podyplomowych Digital Business w Fundacji Emeritus dla Columbia Business School & MIT. W czasie wolnym Dagmara nałogowo czyta, uprawia sport oraz uczy się latać na samolotach wojskowych.

Reklama