Liczba sklepów pod szyldem Stokrotki przekroczyła 800

Liczba sklepów pod szyldem Stokrotki przekroczyła 800

Stokrotka otworzyła dzisiaj 800. sklep pod szyldem marki w kraju. Jest nim supermarket w Sierpcu, na Mazowszu. To był wielki dzień dla Stokrotki, szczególnie że poza wyjątkowym otwarciem, dzisiaj uruchomiono kolejne 12 sklepów. 

 

W ciągu ostatnich lat tempo ekspansji Stokrotki zdecydowanie przyspieszyło. W 2020 roku sieć otworzyła 93 sklepy, z kolei w tym roku liczba nowych placówek przekroczy 100. Na tym jednak nie poprzestaje Stokrotka i zapowiada kolejne ponad 100 otwarć w 2022 roku.

Przede wszystkim czujemy dużą satysfakcję, że udaje nam się utrzymywać dynamiczne tempo rozwoju naszej sieci. Założyliśmy sobie, że w tym roku otworzymy kolejnych sto sklepów i wiemy, że zrealizujemy ten ambitny i wymagający plan. Utrzymanie tak szybkiego rozwoju organicznego naszej sieci niezbicie pokazuje naszą sprawność i elastyczność na każdym etapie procesu otwarcia nowych placówek. Jesteśmy przekonani, że dzisiejsza trzynastka będzie dla nas szczęśliwa.

Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki, dyrektor sprzedaży i marketingu

Sklep Stokrotki numer 800

Supermarket zlokalizowany w Sierpcu, przy ul. Konstytucji 3 Maja to pierwsza placówka sieci w tym mieście. Dzisiejsze otwarcie 800 sklepu miało bogatą oprawę. Były atrakcyjne degustacje i promocje.

16 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie 800. placówki Stokrotka. Sklep jest zlokalizowany w Sierpcu, na Mazowszu.
Źródło: mat. prasowe

Placówka ma powierzchnię ponad 660 mkw. Dla zmotoryzowanych klientów przewidziano parking na 90 miejsc. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.30 do 22, a w niedziele handlowe od 8 do 21. Zatrudnienie znalazło tutaj 15 osób.

Warto dodać, że supermarket ten posiada szereg proekologicznych rozwiązań w tym m.in. oświetlenie LED, odzysk ciepła z instalacji chłodniczej, klimatyzatory z pompami ciepła. Dzięki temu jest to obiekt energooszczędny, co przyczynia się do ochrony środowiska.

Stokrotka otworzyła jednego dnia aż 13 nowych sklepów, a to jeszcze nie koniec

16 grudnia zostało łącznie otwartych 13 sklepów Stokrotki. Nowe punkty uruchomiono w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Koszalinie, Ciasnej, Ćmielowie, Drygałach, Krzeszowie, Księżpolu, Krzywdzie, Sitańcu i Wąwolnicy. Są to zarówno supermarkety jak i markety.

Grudzień br. to bardzo pracowity miesiąc dla Stokrotki. W tym miesiącu sieć zaplanowała otwarcie aż 25 sklepów w 9 województwach: lubelskim, łódzkim, małopolskim, mazowieckim, podkarpackim, pomorskim, śląskim, świętokrzyskim, warmińsko-mazurskim.


Źródło: informacja prasowa

Reklama