Stokrotka do końca miesiąca otworzy 25 nowych sklepów

Stokrotka do końca miesiąca otworzy 25 nowych sklepów

Jeszcze w grudniu Stokrotka otworzy 25 nowych placówek. Co za tym idzie, do końca 2021 roku liczba sklepów pod szyldem Stokrotki przekroczy 800.

Nowe sklepy pojawią się w 9 województwach. Najwięcej, bo aż 4 nowe placówki pojawią się w Łodzi, następnie po 3 otwarcia przypadną na Gdańsk i Warszawę. Nowe sklepy zaproszą także klientów w Krakowie, Sierpcu (mazowieckie), Ciasnej (śląskie) i Sitańcu (lubelskie). Wśród 25 nowych sklepów  znajdą się zarówno supermarkety, markety jak i placówki w formacie express.

Zapowiada się bardzo pracowity grudzień, ale nie jesteśmy tym zaskoczeni, bo każdego roku, ostatnie miesiące to bardzo intensywny czas, kiedy otwieramy kolejne sklepy. W ciągu roku, z różnych powodów, przesuwaliśmy terminy uruchomienia niektórych sklepów, ale doszliśmy do punktu, którego przesuwać już nie możemy i nie chcemy. Nie ukrywam, że mamy bardzo ambitny plan otwierania nowych Stokrotek, ale jako organizacja jesteśmy do tego przygotowani i go zrealizujemy. Wśród grudniowych wydarzeń będzie również to wyjątkowe, otwarcie sklepu numer osiemset.

Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki, dyrektor sprzedaży i marketingu

Plany Stokrotki na 2021 rok przewidywały otwarcie ok. 100 sklepów i wszystko wskazuje na to, że zostanie to osiągnięte. Warto przypomnieć, że w poprzednim roku sieć rozwijała się w podobnym tempie, kiedy to w 2020 roku otworzyła 93 sklepy we wszystkich prowadzonych przez siebie formatach.


Źródło: materiały prasowe

Reklama