Allegro rozszerza obszar automatów i podpisuje umowy z Shell i Stokrotką

Allegro rozszerza obszar automatów i podpisuje umowy z Shell i Stokrotką

Allegro poszerza sieć automatów paczkowych One Box by Allegro. Już teraz zamawiać zakupy do zielonych automatów mogą mieszkańcy Poznania, Wrocławia, Gdańska, Gdyni, Łodzi, a także Bydgoszczy, Krakowa i Katowic. Rozwój siatki bezobsługowych punktów nadania i odbioru przyspieszy też umowa zawierana przez Allegro z Shell i Stokrotką.

W przyszłym roku przynajmniej 3 tys. zielonych automatów paczkowych od Allegro

Przy okazji odbioru zamówień, klienci Allegro mogą wziąć udział w szeregu działań proekologicznych. Do końca przyszłego roku nowa sieć będzie obejmować przynajmniej 3 000 zielonych automatów w całej Polsce. Rozszerzanie sieci na cały kraj, także poza największymi miastami, nabiera rozpędu również dzięki umowom z koncernem Shell i siecią Stokrotka.

Mieszkańcy kolejnych  miast mogą w prosty i szybki sposób zamawiać swoje zakupy do zielonych automatów paczkowych One Box by Allegro, które oprócz wygodnego odbioru przesyłek umożliwiają również wzięcie udziału w szeregu działań na rzecz ochrony środowiska.

Widzimy pozytywne reakcje klientów oraz dynamicznie rosnącą liczbę organizacji i osób prywatnych, które chcą się przyłączyć do naszego projektu rozwijania odpowiedzialnej sieci automatów paczkowych. Utwierdza nas to w przekonaniu, że One Box by Allegro jest odpowiedzią na realne potrzeby konsumentów i ambitnych miast.

Jacek Powałka, odpowiedzialny za rozwój produktu One by Allegro

One Box by Allegro dostępne w kolejnych miastach

Mapa Polski na stronie one.allegro.pl staje się coraz bardziej zielona – do Warszawy dołączyły Poznań, Bydgoszcz, Łódź, Gdynia, Gdańsk, Wrocław, Katowice i Kraków, a dzięki współpracy z koncernem Shell oraz siecią sklepów Stokrotka automaty pojawią się niebawem także w mniejszych miejscowościach.

Projekt ten bardzo dobrze wpisuje się w naszą strategię relacji z klientem i zaspokajaniu jego potrzeb konsumenckich. Chcemy aby nasze sklepy i ich najbliższe otoczenie było miejscem, gdzie szybko i wygodnie będzie można załatwić jak najwięcej swoich codziennych spraw i potrzeb.

Mirosław Wawryszczuk, członek zarządu Stokrotki, dyrektor sprzedaży i marketingu

Każdy z nowo uruchomionych zielonych automatów sprawia, że coraz większa liczba klientów będzie mogła skorzystać z zakupów online oraz odbierać je w wygodny  dla siebie  sposób – także dlatego, że One Box by Allegro oferuje udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami, w tym wsparcie dla osób niewidzących oraz nowatorski kanał kontaktu dla osób niesłyszących – wspierany przez tłumaczy polskiego języka migowego.