Na Mazowszu pojawią się nowe sklepy pod szyldem Stokrotki

Na Mazowszu pojawią się nowe sklepy pod szyldem Stokrotki

Stokrotka przejęła lokalną sieć sklepów. Zlokalizowane na Mazowszu sklepy będące dotąd własnością firmy P.P.H.U „J.R.T.W.M. – Krawczyk” od teraz należą do firmy Stokrotka. W najbliższych dniach na przejętych placówkach pojawią się nowe szyldy.

Stokrotka, biorąc pod uwagę dochody z 2020 roku, jest jedną z kluczowych firm w województwie lubelskim. Sieć prowadzi ponad 740 sklepów własnych i franczyzowych. Obecnie dla Stokrotki istotnym rynkiem stało się województwo mazowieckie. Po wypełnieniu warunków umowy z maja br. stała się właścicielem placówek zlokalizowanych w kilku miastach Mazowsza, w tym w Otwocku, Karczewie, Ząbkach, Józefowie i Kołbieli. UOKiK wyraził zgodę na transakcję przejęcia.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z szybkiego przeprowadzenia procesu przejęcia sklepów. Mazowsze to dla nas bardzo ważny rynek, idealnie wpisuje się w konsekwentnie realizowaną przez nas strategię rozwoju Stokrotki. Także samo przejęcie lokalnej sieci handlowej dobrze wpisuje się w nasz model biznesowy. Nowe lokalizacje pozwolą nam budować siłę marki i dotrzeć do nowych klientów z ofertą wysokiej jakości produktów w atrakcyjnych cenach.

Krzysztof Trojanowski, dyrektor operacyjny, członek zarządu Stokrotki

 

Najbliższy czas Stokrotka poświęci na dostosowanie tych sklepów do standardów obowiązujących w całej organizacji: otwarcie pod nowym brandem, z szeroką ofertą asortymentową i atrakcyjnymi promocjami.

Źródło: informacja prasowa