Biedronka wkracza do coraz mniejszych miejscowości

Biedronka chce zapewniać dostęp do świeżych produktów w niskich cenach jak największej liczbie Polaków. Dlatego sieć otwiera swoje placówki w coraz mniejszych miejscowościach.

W czwartek, 9 grudnia, do listy sklepów sieci dołączyły trzy nowe – w Kielnie (woj. pomorskie), Mścicach (woj. zachodniopomorskie) i Ujściu (woj. wielkopolskie). Z okazji otwarcia na klientów czekają niepowtarzalne promocje, ale również możliwość skorzystania z usług bezpłatnego pakowania prezentów świątecznych w Mścicach i Ujściu.

Trzy nowe lokalizacje sklepów Biedronka

Sklepy sieci Biedronka znajdujące się w Kielnie (ul. Strażacka 3), Mścicach (ul. Bałtycka 4B) oraz Ujściu (ul. Kanałowa 14) są nie tylko nowoczesne i ekologiczne, ale także pełne wyjątkowych ofert dla mieszkańców. Z myślą o wygodzie klientów, łącznie w nowych placówkach znalazło się blisko 20 kas tradycyjnych, 10 samoobsługowych i ponad 100 miejsc parkingowych, w tym również dla osób z niepełnosprawnościami. Z okazji otwarć, na klientów wszystkich trzech placówek czekają promocje na wybrane produkty, obowiązujące od 9 do 11 grudnia.

Placówki w Kielnie i Ujściu zostały wyposażone w ladę tradycyjną, przy której klienci mogą kupić mięsa, wędliny i sery na wagę, w tym dostarczane przez lokalnych producentów. W Mścicach i Ujściu, z okazji otwarcia nowych sklepów, sieć Biedronka przygotowała dla mieszkańców dodatkową atrakcję – 9 grudnia w godzinach od 8:00 do 16:00 każdy z klientów będzie mógł skorzystać z darmowego pakowania prezentów bożonarodzeniowych.

Otwarte dzisiaj placówki są dostosowane do najnowszego standardu 3.0, obowiązującego w sieci Biedronka. Dla komfortu klientów, sklepy są m.in. podzielone na wygodne strefy: owoców, warzyw czy strefę z produktami promocyjnymi, a w placówkach zastosowane zostały rozwiązania ekologiczne, takie jak energooszczędne urządzenia chłodnicze, działające w oparciu o gaz CO2.

Anna Pilarczyk, regionalny menedżer ds. marketingu operacyjnego w sieci Biedronka

Godziny otwarcia nowych sklepów Biedronka

Sklep w Kielnie otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00-22:00, w soboty od godziny 6:00 do 23:00 i w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sklep w Mścicach można z kolei odwiedzić codziennie od godziny 6:00 do 22:00, natomiast w sklepie sieci Biedronka w Ujściu zakupy można robić od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:00. W niedziele handlowe otwarty jest on od 8:00 do 20:00.