Biedronka otwiera 12 sklepów w całej Polsce w dwa dni

Biedronka otwiera 12 sklepów w całej Polsce w dwa dni

Na przestrzeni dwóch dni Biedronka otwiera aż 5 nowych sklepów w różnych miejscach Polski oraz 7 wyremontowanych placówek. Przełom listopada i grudnia jest zdecydowanie intensywnym czasem dla sieci.

Pierwsze otwarcia już za nami. We wtorek 30 listopada, sieć Biedronka otworzyła aż 4 nowe sklepy. Nowe placówki zlokalizowane są w Niemczu (woj. kujawsko-pomorskie), Olsztynie (woj. śląskie), Warszawie (woj. mazowieckie) i Piszu (woj. warmińsko-mazurskie). Dzień później, 1 grudnia (środa) na mapie pojawi się pierwsza placówka sieci w miejscowości Lisia Góra (woj. małopolskie). Kolejne otwarcie zaplanowane jest już kolejnego dnia. 1 grudnia na mapie Polski pojawi się pierwsza placówka sieci w miejscowości Lisia Góra (woj. małopolskie).

Otwarcie sklepu we Włocławku przy ulicy Zbiegniewskiej 19
Źródło: mat. prasowe

Przełom listopada i grudnia oznacza też możliwość powrotu klientów do wyremontowanych placówek. Od 30 listopada (wtorek) taką możliwość będą mieć mieszkańcy 3 miejscowości – Sosnowca, Włocławka i Zielonej Góry. Dzień później tj. 1 grudnia po modernizacji zakupy będzie można zrobić w komfortowych placówkach w Dębnicy Kaszubskiej, Chociweli, Rzeszowie oraz Gdyni.

Nowe sklepy Biedronka w standardzie 3.0

Wszystkie nowe i wyremontowane sklepy zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszym standardem 3.0. Oznacza to, że są jeszcze bardziej przyjazne środowisku dzięki zastosowaniu takich rozwiązań jak energooszczędne oświetlenie LED czy zamykane regały chłodnicze wykorzystujące naturalny gaz CO2. Przy wejściu klientów przywita wyeksponowana wyspa owocowo-warzywna. Przeprojektowane zostały również strefy z pieczywem oraz kosmetykami co pozwoli na sprawniejsze dokonywanie niezbędnych zakupów.

Wszystkie nowe sklepy Biedronka zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszym standardem 3.0
Źródło: mat. prasowe

Dzięki pięciu nowo powstałym placówkom Biedronka stworzy ponad 100 nowych miejsc pracy w różnych regionach Polski. Wszystkie nowo otwierane sklepy oraz wyremontowane placówki są nowoczesne i wyposażone w rozwiązania zwiększające komfort klientów. Każda placówka wyposażona jest w kasy tradycyjne i samoobsługowe, umożliwiające zakupy bez kolejki.

Zawsze staramy wychodzić się naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów. Dlatego też jeszcze w tym miesiącu otwieramy pięć całkowicie nowych placówek w różnych regionach Polski. Dodatkowo zmodernizowaliśmy 7 istniejących sklepów. Zarówno nowe, jak wyremontowane sklepy to placówki, dzięki którym zakupy będą jeszcze bardziej komfortowe.

Paweł Stolecki, dyrektor operacyjny makroregionu w sieci Biedronka

Promocje w nowych sklepach Biedronka

Na klientów odwiedzających nowo otwarte placówki czekają atrakcyjne promocje. W dniach 30.11-4.12 klienci m.in. z Niemcza, Włocławka, Zielonej Góry, Dębnicy Kaszubskiej i Chociwela przy zakupie min. dwóch rzeczy z kategorii artykuły przemysłowe i tekstylia, w tym zabawek, otrzymują 30% zniżki na te artykuły. Dodatkowo w sklepach w Chociwelu, Dębnicy Kaszubskiej i Niemczu obowiązuje wyjątkowo atrakcyjna oferta na produkty z lady tradycyjnej, w tym mięso i sery.

Z okazji otwarcia Biedronka oferuje szereg promocji klientom nowych placówek. Mieszkańcu Rzeszowa mogą skorzystać m.in z atrakcyjnych cen na wybrane produkty, a także 30% rabatu na artykuły przemysłowe i tekstylia

Nowe sklepy Biedronka:

 • Niemcz, ul. Janusza Kusocińskiego 1 
 • Olsztyn, ul. Asnyka 2
 • Warszawa, ul. Górnośląska 6
 • Pisz, ul. Warszawska 50C
 • Lisia Góra, ul. Tarnowska 7a

Lista sklepów sieci Biedronka otwartych po remoncie:

 • Włocławek, ul. Zbiegniewskiej 19
 • Sosnowiec, ul. Moniuszki 26
 • Zielona Góra, ul. Zachodnia 65
 • Dębnica Kaszubska, ul. ks. Antoniego Kani 8
 • Chociwel, ul. Armii Krajowej 76
 • Rzeszów, ul. Siemieńskiego 14
 • Gdynia, pl. Kaszubski 15
Reklama