Kuboty w Biedronce. Sieć wprowadza "imprezową" wersje kultowych klapek

Kuboty w Biedronce. Sieć wprowadza "imprezową" wersje kultowych klapek
klapki kubota biedronka klapki kubota biedronka klapki kubota biedronka klapki kubota biedronka Kuboty w Biedronce. Sieć wprowadza "imprezową" wersje kultowych klapek

Już w najbliższy czwartek we wszystkich sklepach Biedronka pojawią się kultowe klapki Kubota – tym razem w „imprezowej” odsłonie. Okazyjna cena klapek Kubota to 34,00 zł za parę. 

Limitowana edycja klapek Kubota została zaprojektowana na specjalne życzenie sieci Biedronka. W sprzedaży dostępne będą 4 wersje kolorystyczne – srebrna, różowa, czarna i złota. Klapki wpiszą się w imprezowy klimat dzięki dodatkowym błyszczącym elementom. „Party” klapki marki Kubota dostępne będą we wszystkich sklepach sieci Biedronka już od 2 grudnia br. (czwartek), aż do wyczerpania zapasów.

W Biedronce dokładamy wielu starań, by sprostać nawet najbardziej wymagającym miłośniczkom mody i najnowszych trendów. Ośmieleni dużym zainteresowaniem ze strony naszych Klientów efektami naszej dotychczasowej współpracy z polską, cenioną także poza Europą, marką Kubota, zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do naszych sklepów „imprezowej” wersji kultowych klapek. Jesteśmy przekonani, że przypadną do gustu naszym Klientkom.

Kinga Papiernik, dyrektor kategorii w sieci sklepów Biedronka

Rodzaje klapków Kubota w Biedronce

Biedronka proponuje klapki dla wszystkich "typów" imprezowiczek. Jak pisze sieć "Kuboty pokochają wszystkie „typy” imprezowiczek".

Królowa Disco

To wokół niej kręci się całe wydarzenie – nieustannie rzuca uniwersalnymi żartami, poznaje ze sobą nowe, bardziej nieśmiałe osoby. Świetnie czuje się też na parkiecie i dlatego chce na nim wyraźnie błyszczeć. Królowej Disco wpadną w oko najpewniej srebrne Kuboty – idealnie sprawdzą się jako dopełnienie stylizacji z cekinami i wszelkiego rodzaju błyszczącymi elementami.

Srebrne klapki Kubota w Biedronce.

Wierna fanka Britney Spears i Christiny Aguilery

Najlepiej bawi się, gdy któryś z imprezowiczów puści „przez przypadek” największy hit Britney Spears albo innej gwiazdy lat 90-tych. W stylizacjach na domówki zawsze stawia na odrobinę szaleństwa pod względem kolorów i faktur. Zdecydowana fanka Kubotów w wersji „neonowy róż”, które najchętniej zabierałaby ze sobą wszędzie.

Różowe klapki Kubota w Biedronce.

Tajemnicza obserwatorka

Stoi na uboczu, stawiając zakłady, jak skończy się gorączka sobotniej nocy w przypadku wybranych uczestników spotkania. Znak rozpoznawczy „Tajemniczej obserwatorki”? Czarne okulary, niezależnie od pory dnia i roku. I Kuboty – czarne, rzecz jasna.

Czarne klapki Kubota w Biedronce.

Miłośniczka lat 20-tych

Jej ulubiony film to zdecydowanie „Wielki Gatsby”, okres w historii i kulturze – lata dwudzieste. Niepoprawna romantyczka i marzycielka, marząca o zrobieniu kariery w Hollywood, a przynajmniej w Warszawie. Jej ulubione Kuboty? Zdecydowanie złote.

Złote klapki Kubota w Biedronce.

 

Reklama