Kolejne dwa tygodnie i następne 15 otwarć sklepów Netto

Kolejne dwa tygodnie i następne 15 otwarć sklepów Netto

Piętnaście nowych placówek Netto 3.0, w tym czternaście w miejsce Tesco i siedem rozpoczynających historię Netto w poszczególnych miejscowościach – takim wynikiem Netto podsumowuje ostatnie dwa tygodnie ekspansji na polskim rynku.

W ostatnich tygodniach Netto utrzymuje wysokie tempo konwersji sklepów przejętych od Tesco. Przypominamy, że Salling Group, spółka macierzysta Netto Polska, w ubiegłym roku przejęła w sumie 301 sklepów od Tesco. Wszystkie nowo otwierane placówki Netto powstają w formacie 3.0 – inspirowanym stylem skandynawskim

Jedynie w ciągu ostatnich dwóch tygodni duński detalista rozszerzył działalność aż o siedem placówek, które pojawiły się w miejscowościach, w których dotychczas nie było sklepów Netto. Są to Radzymin, Niepołomice, Zakopane, Gołdap, Mszana Dolna, Chodzież i Wyszków.

Otwarcie każdego sklepu, czy to w małej miejscowości, czy w stolicy, to dla nas powód do dumy. Rośniemy dosłownie z tygodnia na tydzień. Cieszymy się, że coraz więcej Polaków ma szansę poznać Netto. Połączenie szerokiego asortymentu z atrakcyjnymi cenami to złoty środek, co doceniają nasi klienci. Zapraszamy na zakupy do sklepów Netto, by się o tym przekonać

Patrycja Kamińska, PR Manager w Netto

Netto było już obecne w pozostałych miastach, w których miały miejsce ostatnie otwarcia: w Łodzi otworzył się już szesnasty sklep sieci, w Warszawie kolejno dziesiąty i jedenasty, w Bielsko-Białej piąty, w Żninie – drugi, podobnie jak w Tomaszowie Mazowieckim, Czechowicach-Dziedzicach i Zabrzu.

 

 

Reklama