Olbrzymie promocje w Lidlu z okazji Black Friday – rabaty aż do 80%

Olbrzymie promocje w Lidlu z okazji Black Friday – rabaty aż do 80%

Lidl podczas tegorocznego Black Friday nie próżnuje z promocjami, które będą sięgać aż 80%. Pojawiła się, licząca 60 stron, gazetka promocyjna Lidla, która obowiązywać będzie od 22 listopada do 28 listopada. Black Week w Lidlu podzielony jest na dwie części.

Już od 22 listopada w ofercie promocyjnej pojawią się ozdoby świąteczne, w tym girlandy na drzwi, światełka czy bombki. Nie zabraknie też inspiracji na prezenty pod choinkę dla najbliższych, jak książki oraz zabawki dla dzieci w każdym wieku, gry planszowe, a także sprzęt AGD, jak żelazko, suszarka Philips czy maszynka do golenia dla mężczyzn.

Drugi produkt 50% taniej w Lidlu

Poza niższymi cenami, które obowiązują przez cały tydzień, w Lidlu pojawią się także dodatkowe promocje. W poniedziałek i wtorek promocją "drugi produkt 50% taniej" objęte będą tekstylia damskie i męskie marek Esmara oraz Livergy. W promocyjnych cenach pojawią się także piżamy i skarpetki Happy Socks.

Natomiast w środę i czwartek 50% taniej kupimy drugi produkt z kategorii artykułów kuchennych marek Ernesto oraz SilverCrest. W ofercie Lidla w promocyjnych cenach  pojawią się m.in. blender do smoothie, garnki i akcesoria kuchenne.

Promocje od 25 listopada w Lidlu

Od czwartku 25 listopada w Lidlu, poza promocjami trwającymi od poniedziałku, pojawią się także nowe ozdoby i zabawki dla najmłodszych oraz dresy i szkło – idealne na świąteczny stół. 

Podczas drugiej części promocji w Lidlu przybędzie też sporo sprzętów domowych objętych rabatem do 80%, jak oczyszczacz powietrza za 99 zł, robot kuchenny za 150 zł czy myjka ciśnieniowa za 129 zł.

Black Week w sklepie internetowym

W sklepie online Lidla promocje będą trwały od poniedziałku do niedzieli. Codziennie będą pojawiały się nowe przeceny i okazje, a rabaty będą sięgać 50%. Poza tym, online będzie można kupić część produktów z oferty stacjonarnej.

 

Reklama