A może perfumy na prezent? Black Friday 2021 w Rossmannie i Notino

A może perfumy na prezent? Black Friday 2021 w Rossmannie i Notino

Wielkimi krokami zbliża się Black Friday, święto zakupów, które przybyło do nas ze Stanów Zjednoczonych. Największe promocje odbywają się w pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia – to właśnie wtedy na konsumentów czekają największe obniżki cen sięgające dziesiątek procent.

 

Wielu Polaków już teraz odkłada zakupy, aby podczas Black Friday skorzystać z promocji. Czarny Piątek to także doskonała okazja do zakupu prezentów świątecznych. Jednym z najlepszych pomysłów na prezent są perfumy – a na nich możemy sporo zaoszczędzić wstrzymując się z zakupem do Black Friday. Już teraz sieci drogeryjne i perfumerie ogłaszają promocje.

Black Friday 2021 w Rossmannie

Wielkie przeceny czekają klientów Rossmanna. Sieć zapowiedziała, że już dzień przez Black Friday pojawią się wyjątkowe promocje perfum sięgające 70%. Tegoroczna akcja będzie trwać 5 dni.

Black Friday rozpocznie się 25 listopada i zakończy 29 listopada. Niższymi cenami będzie objęte około 1,5 tys. perfum. Promocje będą wynosić nawet 70%. Wybrane perfum klienci kupią nawet o 250 zł taniej.

Rossmann zaprasza do korzystania z niepowtarzalnych promocji z okazji Black Friday zarówno w sklepach stacjonarnych w całej Polsce, jak też w drogerii internetowej na: www.rossmann.pl.

 

Black Friday 2021 w Notino

Kolejnym sklepem, który już ogłosił promocje jest Notino – największy sklep internetowy z perfumami i kosmetykami w Europie. Już teraz na stronie sklepu online obowiązuje kod rabatowy "notino" na kosmetyki, który gwarantuje 15% zniżki. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Wiele produktów jest także objętych darmową dostawą. Zakupy z Notino można zamówić z dostawą pod drzwi lub odebrać w jednym z 10 punktów odbioru w Polsce.