Grycan startuje z Loterią na lato!

Loteria Grycana rusza po raz trzeci! Za każde wydane 10 zł Goście lodziarnio-kawiarni otrzymują zdrapkę umożliwiającą zdobycie atrakcyjnych nagród.

Główna nagroda w loterii wynosi aż 100 000 zł! Dodatkowo wygrać można nagrody tygodniowe – każda w wysokości 10 000 zł. Do zgarnięcia są również kulki lodów i rurki z bitą śmietaną. Loteria trwa od 3 czerwca do 31 sierpnia.

W zeszłym roku loteria znów zapewniła wszystkim wiele emocji, dlatego w tym sezonie startujemy z kolejną, trzecią już edycją! Cieszymy się, że znów będziemy mogli dostarczać radości naszym Gościom, którzy niezwykle entuzjastycznie brali udział w zeszłorocznej loterii. Życzymy wszystkim powodzenia i serdecznie zapraszamy do spróbowania szczęścia i wygrania atrakcyjnych nagród.

Małgorzata Grycan – współwłaścicielka marki Grycan – Lody od pokoleń

Loteria Grycan – jak wziąć w niej udział?

"Loteria na lato" to gratka dla wszystkich smakoszy odwiedzających lodziarnio-kawiarnie Grycan. Do wygrania jest aż 600 tysięcy kulek lodów, 200 tysięcy chrupiących rurek z bitą śmietaną, nagrody tygodniowe w wysokości 10 000 zł oraz nagroda główna – 100 000 zł.

Uczestnictwo w loterii jest bardzo proste – za każde 10 zł wydane w lokalach Grycan na dowolne produkty z oferty przyznawana jest zdrapka, która stanowi okazję na wygraną. Pod zdrapkami można znaleźć nagrody w postaci kulek lodów lub rurek z bitą śmietaną, albo unikalny kod do rejestracji na stronie: www.loteriagrycan.pl, którego zgłoszenie uprawnia do wzięcia udziału w losowaniu nagród pieniężnych.

Loterię wspierają intensywne działania komunikacyjne w lodziarnio-kawiarniach, w galeriach handlowych oraz kampanie w Internecie i na nośnikach zewnętrznych w przestrzeni publicznej.


foto: mat. partnera

Reklama