Za nami kolejna odsłona „Masterclass" Akademii Hochland Professional

Za nami kolejna odsłona „Masterclass" Akademii Hochland Professional
Hochland Professional Okrasa Karol Hochland Professional Okrasa Karol Hochland Professional Okrasa Karol Hochland Professional Okrasa Karol Hochland Professional Okrasa Karol Za nami kolejna odsłona „Masterclass" Akademii Hochland Professional

6 czerwca w Łodzi odbyły się drugie warsztaty „Masterclass" Akademii Hochland Professional, które są kontynuacją cyklu szkoleń klienckich w Międzynarodowej Szkole Kulinarnej Ashanti.

Tematem przewodnim był ‘Snacking trend’, czyli przekąski na słodko i na słono, a prowadzącymi Karol Okrasa i Maciej Majzon-Wójtowicz, którzy zaprosili uczestników w pyszną podróż kulinarną.

Warsztaty pozwoliły odkryć najnowsze trendy w świecie kulinariów! Uczestnicy uzyskali sporo konkretnych wskazówek i inspiracji, jak wzbogacić swoje menu o wyjątkowe przekąski, tapas, antipasti. To był niezwykły i bardzo pracowity dzień!

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Karol Okrasa to znany Szef Kuchni, prezenter kulinarny i laureat nagrody Chef de L’Avenir dla najbardziej uzdolnionych młodych szefów kuchni. Jego niezrównane doświadczenie i wiedza sprawiły, że warsztaty były pełne pasji, inspiracji i praktycznych wskazówek rozwijających umiejętności kulinarne uczestników.

Z kolei Maciej Majzon-Wójtowicz to wyjątkowa postać w polskim świecie kulinariów, a w szczególności w cukiernictwie. Podczas warsztatów podzielił się pasją do słodkości oraz tajnikami ich powstawania. To była wyjątkowa okazja, aby poznać nowe smaki i techniki pracy cukierniczej.

Kolejne odsłony „Masterclass” Akademii Hochland Professional już wkrótce!


foto: mat. prasowe Hochland Polska

Reklama