Supply Chain Hochland Polska w akcji

Zarządzanie łańcuchem dostaw (supply chain management, SCM) to jeden z kluczowych procesów każdej firmy produkcyjnej, który odpowiada za przepływ towarów, danych i środków finansowych związanych z produktami lub usługami od chwili zakupu surowców po dostawę produktu do miejsca docelowego – o czym doskonale zdaje sobie sprawę firma Hochland Polska. 

Za nami spotkanie zespołu Supply Chain Hochland Polska

W poznańskim biurze Hochland Polska w maju stawił się niemal cały zespół Supply Chain. Cykliczne spotkanie otworzyła Katarzyna Malczewska, Dyrektor Łańcucha Dostaw w Hochland Polska. 

Podczas spotkania omówiono proces planowania sprzedaży i operacji (S&OP). To zintegrowany proces planowania, dopasowujący popyt, dostawy i planowanie finansowe, który jest zarządzany w ramach planowania głównego firmy.

Kolejnym punktem w agendzie były informacje o planowaniu i pozyskiwaniu głównego surowca, jakim jest mleko. Jednak głównym zagadnieniem spotkania było doskonalenie procesów planowania i sprzedaży, które zaprezentował Maciej Tomaszewski, Dyrektor Generalny w Hochland Polska.

Padło wiele ciekawych pytań, spostrzeżeń i uwag, a zaprezentowana koncepcja podejścia do ciągłego doskonalenia procesów planowania dostosowywana do otaczającej nas, ciągle zmieniającej się rzeczywistości, spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników spotkania.

Renata Przezwicka, kupiec strategiczny w Hochland Polska

foto: mat. partnera

Reklama