Hochland na Kamado BONO Griilio Festivalis 2024. Co się działo?

Hochland na Kamado BONO Griilio Festivalis 2024. Co się działo?

18 maja na Litwie tuż obok Wilna odbył się event o nazwie Kamado BONO Griilio Festivalis 2024, na którym obecna była firma Hochland Polska. Co się działo?

Kultura grillowania na Litwie

Połączenie mięsa, sera i grilla nabrało na Litwie nowego wymiaru. Grupa Komando Bono jest właścicielem portalu na Facebooku "Lithuania Grilling and Smoking", który zrzesza ponad 125 tys. ludzi na Litwie i jest najbardziej opiniotwórczym medium w zakresie grillowania w kraju. 

Jak informują założyciele "Lithuania Grilling and Smoking", celem grupy jest szerzenie kultury grillowania na Litwie, dzielenie się doświadczeniem oraz wskazówkami z każdym, kto lubi wspaniałe jedzenie. 

Grillowy asortyment Hochland na Kamado BONO Griilio Festivalis 2024

Obecność Hochland Polska w tym wydarzeniu była wydarzeniem bez precedensu. Konsumenci mieli okazję do zobaczenia i spróbowania kompletnego asortymentu brandowego firmy Hochland w różnych aranżacjach, w tym także w formie grillowanej.

Naszej obecności towarzyszyło szereg aktywności, nagrody rzeczowe czy zabawa z konsumentami np. test ślepy smaków Almette, który odbył się na głównej scenie. Byliśmy jedyną firmą produkującą ser, która mogła zaprezentować swoją ofertę na tym evencie.

Jacek Wyrzykiewicz, PR & Marketing Services Manager w Hochland Polska

Obecność Hochland Polska w Komando Bono Griilio Festivalis 2024 jest jednym z punktów szerokiej aktywacji Hochland Polska na Litwie (radio, telewizja, eventy, sklepy) w zakresie letnim.


foto: mat. partnera

Reklama