Hochland stabilnym partnerem dla rolników

24 maja nie był zwyczajnym dniem pracy ani dla zespołu Działu Współpracy z Dostawcami Mleka, ani dla Katarzyny Malczewskiej, Dyrektora Łańcucha Dostaw, ani dla Macieja Tomaszewskiego, Dyrektora Generalnego Hochland Polska. W ten piękny, ciepły dzień zaplanowano wizyty u Dostawców Mleka dla Hochland Polska.

Odwiedzono trzy gospodarstwa Państwa: Agnieszki i Pawła Ratyńskich, Aliny i Piotra Strus z synami Michałem i Jakubem oraz Barbary i Leszka Duszaków z synami Tomaszem i Piotrem z rodzinami.

Były to gospodarstwa różniące się wielkością produkcji i typem obory, ale każde z nich było przykładem wzorowo zarządzanych z jednakową, wielką pasją. Wszędzie rozmawiano o podobnych sprawach, tych wielkich i tych codziennych: sytuacji na rynku mleka, przyszłości polskiego mleczarstwa, możliwościach rozwoju, inwestycjach, następcach, trwającej suszy, Zielonym Ładzie.

Miło było słyszeć, że Hochland jest dla rolników stabilnym partnerem, pomaga, wspiera i zachęca do rozwoju. Wszystkim trzem odwiedzonym rodzinom dziękujemy za ogromną gościnność, otwartość, niezwykle ciekawe rozmowy i spostrzeżenia. A przede wszystkim za ich codzienną, ciężką pracę.

Renata Przezwicka, kupiec strategiczny w Hochland Polska

W Hochland wiedzą, że dobre relacje z Dostawcami Mleka są fundamentem, na którym można budować wzrost. Jak przyznaje producent, zapewne to nie ostatnie odwiedziny Kierownictwa Hochland w gospodarstwach Dostawców Mleka.


foto: mat. partnera

Reklama