McDonald's znowu zaskakuje. Debiutuje bluza Big Mac®

McDonald's znowu zaskakuje. Debiutuje bluza Big Mac®

Czapka Big Mac, ale także koszulki i bluzy z kultową kanapką. McDonald's ogłosił drop nowej kolekcji ubrań. Jak je zdobyć? Kiedy następny drop ubrań McDonald's?

Big Mac to ikona McDonald’s, która już teraz jest dostępna w nowych wariantach: Big Mac BLT oraz Big Mac Bacon. W menu po raz pierwszy pojawił się także sos Big Mac. Okazuje się jednak, że siec fast food nie spoczęła na nowościach. w ofercie McDonald's pojawiły się... ubrania z Big Mackiem. O co chodzi?

Bluza Big Mac i czapka z Big Mac'iem

Zgodnie z trwającą właśnie kampanią, McDonald's podkreśla wyjątkowość ikony jaką ma być kanapka Big Mac. Ten właśnie trafił na merch najnowszej kolekcji ubrań. Wyjątkowy zestaw stworzyć ma czapka z daszkiem, bluza z kapturem oraz t-shirt.

Merch jest limitowany, dlatego chcąc stworzyć ikoniczny outfit, trzeba się spieszyć. Pierwszy drop ubrań McDonald's miał miejsce we wtorek 21 maja. O godzinie 12:00 nie było już dostępnych bluz w rozmiarze L/XL. Wkrótce po tym zniknęły także pozostałe ubrania. Nic jednak straconego. McDonald's zapowiedział już, kiedy będzie kolejny drop ubrań.

Kiedy kolejny drop McDonald's? O której drop McDonald?

Ubrania McDonald's po raz pierwszy pojawiły się w apce sieci fast food 21 maja. Nie każdemu udało się jednak zdobyć nagrody w postaci bluzy Big Mac czy czapki z Big Mac'iem, ponieważ merch ubrań McDonald's prędko się wyczerpał. Nic jednak straconego!

Limitowana kolekcja McDonald's ponownie trafi do apki. Kiedy kolejny drop ubrań McDonald's? Pierwszy drop miał miejsce 21 maja. Kolejny odbył się zaledwie kilka dni temu, bo 11 czerwca. Wiemy jednak, że McDonald's zaplanował jeszcze jeden drop ubrań. Będzie to już jednak ostatnia okazja na zdobycie ubrań Big Mac. Kiedy ostatni drop McDonald?

Ostatni drop McDonald's zaplanował za 20 czerwca. Będzie to ostatnia szansa na zdobycie ubrań z serii Big Mac. Tego dnia skończy się bowiem obowiązująca akcja promocyjna.

Aby zdobyć ubrania z serii Big Mac trzeba się spieszyć, bo nakład prędko się wyczerpuje. O której drop McDonald's? Sieć oczywiście nie odpowiada bezpośrednio na to pytanie. Wiemy jednak, że przy okazji pierwszego dropu ubrań, wiele ubrań było jeszcze dostępnych o godzinie 12:00. Możemy zatem założyć, że godzina dropu McDonald's nie jest szczególnie wczesna.

Ile punktów? Ubrania Big Mac – czapka, bluza i t-shirt 2024

Wśród ubrań z Big Mac'iem dostępnych w ramach obecnego merchu znajdują się trzy pozycje:

  • T-shirt z nadrukiem "Big Mac wśród koszulek" – aby go zamówić potrzebujemy 6000 punktów MojeM
  • Bluza z kapturem z nadrukiem "Big Mac wśród bluz" – 9000 punktów MojeM
  • Czapka zielona z Big Mac'iem – 4500 punktów MojeM.

Zarówno bluzy, jak i koszulki z Big Mac'iem możemy zamówić w dwóch rozmiarach – S/M oraz L/XL. Nakład ubrań jest limitowany. W kilku dropach McDonald's udostępnia w sumie 2,8 tys. bluz, ponad 4,8 tys. koszulek oraz niema 6,9 tys. czapek Big Mac.

Jak dostać ubrania Big Mac? Merch trafił na apkę

W jaki sposób można zgarnąć kolekcję Big Mac? Za każde zamówienie w restauracjach pod Złotymi Łukami z użyciem aplikacji McDonald’s Polska, fani Maka nagradzani są punktami, które następnie mogą wymieniać na nagrody dostępne w apce.

  1. W pierwszym kroku należy zainstalować na smartfonie aplikację, zaakceptować regulamin oraz przystąpić do programu lojalnościowego MojeM Nagrody.
  2. Następnie, w sekcji MojeM wystarczy wybrać odpowiedni produkt merchu, który chce się zgarnąć i dokonać wymiany produktów.
  3. Merch dostępny jest w czasie dropów, których daty podane są w aplikacji.

To nie pierwszy raz, kiedy McDonald's wprowadza do swojej oferty ubrania. Wcześniej fast food zaskoczył użytkowników aplikacji zimowymi ubraniami z kolekcji dedykowanej premierze Burgera Drwala

Ubrania McDonald's Big Mac. Do kiedy dostawa?

Po zamówieniu ubrań z dropu McDonald's, te zostaną wysłane na adres podany w formularzu. Czas dostawy ubrań od McDonald's wynosi maksymalnie 60 dni. Najpóźniej jednak, jak czytamy w regulaminie, realizacja dostawy dropu McDonald's powinna nastąpić 31 sierpnia 2024 roku. Jeżeli po tym terminie przesyłka z ubraniami McDonald's do nas nie dotarła, warto skontaktować się z organizatorem.


foto: aplikacja McDonald's

Reklama