McDonald's przy okazji premiery Burgera Drwala wypuszcza drop własnych ubrań i akcesoriów

McDonald's przy okazji premiery Burgera Drwala wypuszcza drop własnych ubrań i akcesoriów

Burger Drwala pojawił się w restauracjach McDonald's 24 listopada br. Przy okazji tej wyczekiwanej premiery, sieć planuje wprowadzenie własnego dropu ubrań i akcesoriów. Wiemy jak będą wyglądały! Jak można będzie je zdobyć? 

Już niebawem klienci McDonald's będą mogli cieszyć się nie tylko smakiem wyczekiwanego Burgera Drwala, ale także unikalnymi ubrania stworzonymi przez markę. Drwalogifty, bo tak określa je McDonald's, będą pojawiać się w limitowanych dropach.

Drwalogifty w McDonald's

Podczas tegorocznej premiery oferty zimowej McDonald's przygotował dla fanów tych smaków coś jeszcze. Mowa o "starannie wydzierganych giftach". Wśród nich znajdziemy m.in. Drwalokoc, Krwaloswetry, Drwaloszalik, Drwaloczapkę czy nawet Drwalozestaw do dziergania.

Drwalogifty będzie można zyskać w ramach jednego z dropów (mat. redakcji)

Kiedy drop ubrań od McDonald's?

Drwalogifty będą pojawiać się w limitowanych dropach przez cały okres trwania kampanii, czyli najpewniej aż do drugiej połowy stycznia 2023 roku. 

Jak informuje McDonald's, pierwszy drop odbędzie się już w środę 7 grudnia.

Jak zgarnąć Drwalogifty z McDonald's?

Najnowszą akcję związaną z premierą Burgera Drwala i dropami unikalnych ubrań, McDonald's z pewnością chce wykorzystać do wzmocnienia lojalności klientów oraz pozyskania nowych użytkowników do swojego programu lojalnościowego. 

Jakie są zasady akcji? Aby zdobyć jedno z ubrań lub akcesoriów McDonald's należy zbierać punkty w ramach programu lojalnościowego MojeM Nagrody. Zebrane punkty można następnie wymienić na "Drwalonagrody".

Ile punktów za Drwalogifty w McDonald's?

W ramach dropu ubrań i akcesoriów McDonald's pojawi się kilka różnych produktów. Jak zapowiedziała sieć będą to m.in.: Drwalokoc, Krwaloswetry, Drwaloszalik, Drwaloczapkę czy nawet Drwalozestaw do dziergania. Aby je zgarnąć trzeba zbierać punkty lojalnościowe w ramach programu lojalnościowego MojeM. 

Drwalogifty będzie można znaleźć w aplikacji w zakładce Nagrody. Ile punktów trzeba zebrać, aby zgarnąć ubrania lub akcesoria McDonald's?

  • Bluza (trzy różne wzory) to koszt 10 000 pkt,
  • Koc – 9 000 pkt,
  • Szalik – 7 300 pkt,
  • Zestaw do dziergania – 5 700 pkt,
  • Czapka – 3 500 pkt.

Foto: aplikacja mobilna McDonald's

Reklama