McDonald's wprowadza kolejną odsłonę kultowej kanapki – Big Mac BLT

McDonald's wprowadza kolejną odsłonę kultowej kanapki – Big Mac BLT

Po tajemniczych zapowiedziach, McDonald's przedstawił nowość w ofercie. To nowa odsłona kultowego klasyka – kanapki Big Mac.

Big Mac BLT jest już dostępny w ofercie McDonald's. To już trzecia nowość w tym miesiącu, po kanapce Big Mac Bacon oraz gigantycznej porcji frytek Sharing Fries.

Big Mac BLT – co odróżnia go od klasycznego Big Maca?

Nowa kanapka została wprowadzona w ramach edycji limitowanej. Oznacza to, że na ten moment nie znajdzie się w stałej ofercie sieci McDonald's.

Big Mac BLT to unikalny wariant klasycznego Big Maca. "To kolejna gratka dla tych, którzy chcieliby dodać odrobiny szaleństwa naszym ikonicznym burgerom" – pisze w aplikacji sieć fast food.

W nowym wariancie, poza znanymi z klasycznego Big Maca dwoma pocjami 100% wołowiny, sałaty, pikli, cebuli, sosu i plastra sera topionego cheddar, znajdziemy także trzy plastry bekonu oraz plaster pomidora. 

Big Mac BLT to trzy dodatkowe plastry bekonu oraz plaster pomidora (aplikacja mobilna McDonald's)

Jak zamówić Big Mac BLT? Ile kosztuje nowa kanapka?

Nowej kanapki nie kupimy składając zamówienie bezpośrednio w restauracji McDonald's. Big Mac BLT jest dostępny jedynie w aplikacji oraz za pośrednictwem McDelivery. Jak go zamówić?

Big Mac BLT znajduje się w zakładne okazYEAH! w aplikacji mobilnej McDonald's. Obecnie dostępne są aż trzy kupony na nową kanapkę. Wśród nich znajdują się:

  • kupon na samą kanapkę Big Mac BLT w cenie 19 zł,
  • McZestaw Big Mac BLT w cenie 25 zł,
  • McZestaw Powiększony Big Mac BLT w cenie 28 zł.

Oferta na nową kanapkę obowiązuje od godziny 10:50 do 5:00. Po złożeniu zamówienia, Big Maca BLT można odebrać w restauracji – przy kasie, przy stoliku, na parkingu lub w McDrive.

Big Mac BLT i Big Mac Bacon – kultowa kanapka występuje już w trzech wersjach

Big Mac BLT jest już trzecią premierą na przestrzeni miesiąca. Na początku czerwca do oferty limitowanej McDonald's trafił także Big Mac Bacon – kultowa kanapka z dodatkowymi plastrami bekonu oraz Sharing Fries – gigantyczna porcja frytek do dzielenia się.

Przeczytaj więcej o nowościach w McDonald's: Sharing Fries i Big Mac Bacon. McDonald's wprowadza nowości do oferty

Promocja na Big Maca BLT. Kod rabatowy na 10 zł zniżki

Big Maca BLT, czyli specjalny wariant klasycznego Big Maca wzbogacony o bekon i plaster pomidora można zamówić jedynie w aplikacji oraz w McDelivery. Użytkownicy, którzy zamówią nową kanapkę poprzez aplikację Uber Eats mogą zyskać dodatkowo 10 zł rabatu. 

Jak zamówić Big Maca BLT ze zniżką? Jak informuje McDonald's wystarczy złożyć zamówienie za minimum 35 zł i wpisać kod rabatowy "NOWYBIGMAC".

Promocja jest ograniczona czasowo. Obowiązuje od 4 do 9 lipca 2022 roku.


Fot. Aplikacja mobilna McDonald's

Reklama