Popeyes otwiera kolejny lokal. Znamy lokalizację i godzinę

Popeyes otwiera kolejny lokal. Znamy lokalizację i godzinę

Popeyes otwiera drugi lokal w Szczecinie. Po ubiegłorocznej premierze, przy okazji której szczecinianie czekali aż 26 godzin na pierwszą kanapkę, sieć fast food liczy na kolejny rekord. Oficjalne otwarcie nowej restauracji Popeyes Szczecin zaplanowano na czwartek 9 maja. Sieć, jak to ma w zwyczaju, przygotowała darmowe kanapki i specjalne vouchery.

Popeyes w Szczecinie. Drugi lokal sieci

Szczecinianie już wiedzą, że w Popeyes znajdą zawsze świeżego, soczystego kurczaka marynowanego przez 12 godzin, w chrupiącej panierce wraz z dodatkami w wyrazistych przyprawach z Luizjany. Poza daniami, Popeyes stara się także umożliwić gościom restauracji poczuć się jak w Nowym Orleanie. 

W 2023 roku w Szczecinie otwarto pierwszą restaurację. Jak komentuje Jakub Aleksandrowicz z Popeyes CEE, było to wydarzenie, o którym trudno zapomnieć. "To właśnie w tym mieście pobito rekord oczekiwania w kolejce na pierwsze zamówienie. To było coś! W samej restauracji kłębił się tłum gości, no i ta wspaniała atmosfera. Wspominamy to z wielkim sentymentem. Zresztą, niemal od razu zaczęliśmy dostawać pytania o kolejne lokalizacje w tym mieście" – wspomina.

Otwarcie Popeyes w Szczecinie 2024 – kiedy?

Drugi lokal Popeyes Szczeciń otwarty zostanie w czwartek 9 maja o godzinie 11:00 w Outlet Park Szczecin. Uwaga: Outlet Park Szczecin otwiera się o 10.00 i od tej godziny wielbiciele Popeyes mogą czekać pod restauracją w miejscu oznaczonym pomarańczowym dywanem i borderami. Po co?

Popeyes, jak to ma w zwyczaju, nie zapomniał o niespodziankach dla swoich wielbicieli. Sieć przygotowała vouchery pozwalające bezpłatnie delektować się niepowtarzalnym smakiem kultowej kanapki Chicken Sandwich przez cały kolejny rok. Prezent otrzymają trzy pierwsze osoby, które w dniu otwarcia, jako pierwsze staną w kolejce przed restauracją Popeyes wewnątrz Outlet Park Szczecin (w strefie restauracyjnej). Kolejne pięćdziesiąt osób stojących przed restauracją zje Chicken Sandwich za darmo.

Tego dnia nie zabraknie również zespołu na żywo, będzie można sobie zrobić zdjęcie instaxem ze swoim pierwszym Chicken Sandwich oraz wziąć udział i wygrać nagrody w specjalnie przygotowanych zabawach.

Będą nowe lokale Popeyes w Polsce

Popeyes® powstał w 1972 roku w Nowym Orleanie w Luizjanie. Obecnie posiada ponad 4200 restauracji w ponad 30 krajach na różnych kontynentach. W Polsce Popeyes ma już 6 restauracji. Jak jednak zapowiada Jakub Aleksandrowicz, marka na tym nie poprzestanie.

"Tak, jak zapowiadaliśmy, nie zwalniamy tempa – to pierwsze nasze otwarcie w tym roku, ale nie ostatnie! Popeyes ma już 6 restauracji w Polsce a kolejne pojawią się w nadchodzących miesiącach" – podsumowuje. 


foto: mat. prasowe

Reklama