Popeyes otwiera drugi lokal w Warszawie. Znamy lokalizację

Popeyes otwiera drugi lokal w Warszawie. Znamy lokalizację

Nowy lokal Popeyes w Galerii Młociny to już druga placówka amerykańskiej sieci fast-food w Warszawie. Pierwsza restauracja Popeyes w Warszawie została otwarta zaledwie kilka tygodni temu w Złotych Tarasach. 

Pochodząca z Luizjany sieć Popeyes zadebiutowała w Polsce w lipcu 2023 roku. Od tego czasu z menu Popeyes korzystać mogą już nie tylko mieszkańcy stolicy, ale także Wrocławia i Szczecina. 

Popeyes w Galerii Młociny

Otwarcie nowego lokalu Popeyes w Warszawie zostało zaplanowane na poniedziałek 27 listopada 2023 roku. Już teraz możemy spodziewać się tłumów. Przy okazji otwarcia każdego nowego lokalu Popeyes oferuje pierwszym trzem klientom atrakcyjną nagrodę w postaci rocznego voucheru na darmową kanapkę. Poza tym pierwsze 100 osób dostaje kanapkę Chicken Sandwich bez płacenia.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO Z INFORMACJAMI Z RYNKU:

Obserwuj nas w Google News

Premiera Popeyes w Galerii Młociny może cieszyć się jeszcze wiekszym zainteresowaniem z uwagi na Cyber Monday, który wypada 27 listopada.

Otwarcie Popeyes w Galerii Młociny

Druga warszawska placówka Popeyes będzie zlokalizowana w food courtowej przestrzeni w Galerii Młociny. Otwarcie odbędzie o godzinie 10:00 w poniedziałek 27 listopada na poziomie +2.

Wybór lokalizacji nie był przypadkowy. Jak przyznaje Jakub Aleksandrowicz z Popeyes, warszawiacy, pomimo już bogatej oferty restauracyjnej, przyjęli pierwszy lokal z dużym entuzjazmem. "Nasze dania zasmakowały im tak bardzo, że wciąż do nas wracają" - dodaje. Nowa restauracja Popeyes w Galerii Młociny ma, podobnie jak pozostałe lokale w Polsce, zyskać wyjątkowy charakter "przywołujący atmosferę Nowego Orleanu"

W menu Popeyes znajdziemy między innymi kurczaka przygotowywanego zgodnie z tradycją 12-godzinnego marynowania w wyrazistych przyprawach z Luizjany, z którego słynie sieć. 


foto: mat. prasowe

Reklama